Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges-e beteljesülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e beteljesülő plátói szerelem? Érdemes-e reménnyel telve örökkévalóságig várni, vagy igen? :D

Figyelt kérdés

A kérdés apropója: négy évvel ezelőtt egy külföldi tartózkodásom alatt megismerkedtem egy ott dolgozó férfival (külföldi, de nem abban az országban született,ahol megismerkedtünk)..

Rövidesen a sablonos bókok sorozata után körvonalazódott, hogy csak egy rövid kalandot szeretne..

Ennek ellenére, teljesen elkaptak a fogaskerekek.., beràntottak a szerelem gépezetébe..


Bár az egyszeri találkozót lemondtam, a hazautazásom után mégsem tudtam elfelejteni, & elkezdtem mindenféle kínos, átlátszó, tipikus ismerkedős üzenettel "zaklatni".

Majd végül sok kísérletezés eredményeképp rávettem, hogy utazzon Magyarországra.

Ám ez a találka cseppet sem sikerült úgy,ahogy elképzeltem...


Gyakorlatilag az első perctől kezdve lekezelő volt velem.. Mintha én csak a csomaghordozója, a lábtörlője, a szobalánya lettem volna. Ráadásul egy fotón kiszemelte az egyik barátnőm, és folyamatosam róla áradozott,miközben utasításszerűen mondta, hogy hozzam őket össze..

Roppant kényelmetlen volt ez a találkozó, sokszor emberszámba sem vett...


Mindezek ellenére még azóta is (~1 éve) ragaszkodom hozzá, & folyton rá gondolok.

Nem tudom, miért volt velem ilyen bunkó.., próbálok mindig abban a rózsaszín ködben lebegni, amiben azt lehet álmodni, hogy talán ő is szeret, és csak nem akart belemenni egy ilyen reménytelennek tűnő, távkapcsolati szerelembe (azért volt ilyen a viselkedése,mert szerette volna,hogy elfelejtsem).

Viszont abban biztos vagyok, hogy valóban megtetszhetett neki a barátnőm, hiszen egy meseszép hölgyről van szó.

Pedig korábban nekem is írt megszámlálhatatlan,de mint írtam, sablonos bókot.


Fogalmam sincs, mit csináljak.., nem tudom elfelejteni.., nagyon ragaszkodó típus vagyok...

Olyan szomorú ez a szituáció.. :(


Ha valaki volt már hasonló helyzetben, vagy ismerősökön keresztül van/volt tapasztalata, nagyon örülnék a segítségnek!


Köszönöm szépen



2019. nov. 2. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Lejàratod a magyar nöket elötte ezzel a behodolos làbtörlös stilusoddal. Gondolom igy sem nézi a magyarokat semmibe.
2019. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon vicces :)kis trollmaszat.

Az embernek a plátói szerelem nem a beteljesüléshez kell, hanem a napi taposómalomban a túléléshez.

2019. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket!


Első, ha általánosít, akkor már rég nem számít, hogy csak az én tulajdonságaim alapján alkot-e véleményt a magyar nőkről. :/

2019. nov. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!