Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes akarok lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni, de egyszerűen nem jön az igazi. Hogyan viselhetném el a magányt? L

Figyelt kérdés

Évek óta hallgatom azt, hogy örüljek neki, hogy egyedülálló vagyok, mert ha később lesz valakim, hiányozni fog a szingli élet. Még sose volt barátom, sose voltam szerelmes. Akiknek tetszettem, azok vagy hazudtak, vagy ők nem érdekeltek engem. Viszont mikor nekem tetszettek mások, azok vagy foglaltak, vagy csak szimplán barátként tekintenek rám. Én is szeretném megtapasztalni azt milyen szeretve lenni, és milyen szerelmesnek lenni, megtalálni az igazit, és boldogan élni. Olvastam, hogy ismerkedjek másokkal, de hol és hogyan? Bulizni nem járok, a barátaim barátai, ismerősei pedig foglaltak, azt meg nem akarom, hogy kerítősdit játszanak. Volt egy fiú, aki évekig nagyon tetszett. Azt mondta én is érdeklem egy kicsit, erre összejött egyik legjobb barátnőmmel. Egy másik fiú azt mondta, hogy nagyon tetszek neki, de van barátnője, akibe szerelmes. Nem azt mondom, hogy tök mindegy ki jön, akárkinek igent mondanék, mert ez nem igaz. Egyszerűen csak nem találkoztam még olyan fiúval, aki nemcsak nekem tetszik, de én is neki. Ha te, aki ezt olvasod és egyedülálló vagy, hogy viseled? Ha pedig van valakid, hogy találtatok egymásra?

Annyi (ázsiai) sorozatot láttam már melyeknek a 99%-a jól végződött. Tudjátok, a lány és a fiú utálják egymást, de aztán egymásba szeretnek; a lány szereti a fiút, de a fiú csak később szeret a lányba; a fiú szereti a lányt, de a lány sokára viszonozza. Akárhányszor próbálok arra összpontosítani, hogy jó nekem egyedül, mindig látok boldog párokat. Mindenhol házasodnak, barátnőim szerelmesek, fiúhaverjaim a barátnőjükről mesélnek mennyire szeretik egymást,én meg örülök nekik, de itthon meg kisírom magam. Mikor megkérdik nem-e rossz egyedül, mindig azt válaszolom, hogy nem kell nekem senki.



2019. nov. 1. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezért kéne tenned ellene.
2019. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Én esténként kiverem a spájzban. Máris jobban viselem a magányt.
2019. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Valaki osszefoglalná?
2019. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Noren1989 ***** válasza:
93%

Szerintem próbáld kicsit lazábbra venni az ismerkedés dolgot.

Kib-szottul görcsös az írásod.

Nyilván ez kiül az arcodra, viselkedésedre is.

Ez kifejezetten taszítja a férfiakat, csak mondom.


Próbáld magad elfoglalni kicsit, legyél sikeres.


Nos, én mind kissé magányos férfi, az alábbi módokon próbálom enyhíteni a magányt /javítani a kommunikációs kézségemet/

-gyk-n írosgatok válaszokat,

-gy-n írosgatok segítő, de nem szexuális/ismerkedés jelleggel ismeretlenekre,

-munkán kívül próbálok beszélgetni egy kolleganőmmel.

2019. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem látszik rajtam, hogy szeretnék fiút. Nem mutatom ki. Vidám lány vagyok, aki szeret nevetni, mindig mosolyog, vicces, és azépnek tartanak. Szeretek segíteni másoknak, szeretek dolgozni, házias vagyok, és nem sminkelem magam agyon.
2019. nov. 1. 19:54
 6/22 A kérdező kommentje:
*szépnek
2019. nov. 1. 19:54
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Biztos vagyok benne, hogy lenne normális udvarlód, csak nem veszed észre, mert te is a nagypofájú, ecsetfejű insta homikra buksz. No offense, de nem tudom sajnálni a hozzád hasonló lányokat, mert akiket ismertem, a végén mindig kiderült, hogy azok kellenek nekik, akikről előbb írtam. 31F
2019. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fúj, nekem nem jönnek be pávagyerekek. 30 év körüli komoly férfit szeretnék magam mellé
2019. nov. 1. 19:58
 9/22 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet 25 is, csak ne legyen páva, gyerekes. Komolyan gondolkodjon, érett legyen.
2019. nov. 1. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Miben nyilvánuljon meg az érettség? Legyen kocsija, vagy lakása?
2019. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!