Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a viselkedése egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viselkedése egy szeszélyes, szerelmes nőnek?

Figyelt kérdés

Múltkor megtörtént hogy fejre leizzadtam alvás közben.egy vekonyabb takaró volt akkor a párnám. Kimosta,leterítette az ágyon. Délután azon ültem,feküdtem amíg beszéltünk. Éjjel hazaért és szólt hogy ne a takarón feküdjek.

Nem értem mi ez a viselkedés nála.


2016. okt. 6. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj tulajdonképpen? Én a macskámat is le szoktam cseszni, ha a takarón fekszik, mert nem tudom miatta rendeltetésszerűen használni a takarót. Javaslatom: lepedő az ágyon, azon fekszünk, párna, amit a fejünk alá teszünk, és takaró, amivel betakarózunk. Mindezt szeszélyes, szerelmes nőként írom :)
2016. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az hogy 30 percenként lehet kérdést kiírni, nem jelenti azt, hogy muszáj is.
2016. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Elárulok egy titkot: a harmonikus párkapcsolat egyik fő építőköve a hatékony kommunikáció. Tehát ha valami nem világos, akkor megkérdezed az érintettől.

Te is nyugodtan elmondhatod ám, hogy számodra nem elég világosak a reakciói, és szeretnéd érteni. Hidd el, az ilyesmi előre viszi a kapcsolatot.

Sokkal inkább, mint az, hogy vadidegenek elkezdenek tippelgetni, hogy mi járhat egy olyan illető fejében, akit soha nem is láttak.

2016. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!