Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Olyan nő aki erkölcsös és büszke, tény hogy nem létezik szűz nő, de olyan van aki nem volt sok pasival max 5-el, mert számomra az az igazi nő, egy nő tudja mindig ki az a férfi aki arra megy ki, lehet tudni, bunkó,vagy képű, "ő a legjobb" stb de vannak e nők akik arra mennek ki hogy az igazi férfi kell nekik, akik feltudnak nevelni egy gyermeket, és igaz példakép lesz stb, sokszor hallom srácoktól hogy az ő nöje nem az... mikor én tudom hogy olyan fajtra hogy na... de nem szolok bele hogy mivan, vajon ez is rám vár? ha tetszik egy lány ő a mindenem, vajon lesz olyan férfi aki arról beszél hogy, hogy baszta meg a barátnőmet? még régen.
2019. nov. 3. 04:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik, de ritka. Volt már részem benne, de maga ez a rész sajnos nem volt tartós. Olyan mint egy véget nem érő Kinder tejszelet 🤭
2019. nov. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ettől teszed függővé? Ha egy férfi azzal henceg, hogy hogyan rajta meg xy-t, az egyedül a férfit minősíti. Hatalmas nagy parasztság és egyben kisebbségi komplexusról árulkodik. Azt kellene megértened, hogy egy nő értéke nem függ azzal össze, hogy hány férfivel szexelt. Van olyan ismerősöm, aki mindig úgy viselkedik, mint egy ribizli. A pasik nyakába akarja magát varrni, nyávog, kihasználja őket. Ő eddig csak két pasival szexelt, mégse az erkölcsös szó jutna róla az eszembe. Ha egy nő hűséges és összeilletek, akkor komolyan számít az, ha ötnél több partnere volt? Akkora bűn az, ha egy nő korábban randizott és eljutott a szexig is? Ez semmit nem számít. Ha ez alapján ítélsz meg egy nőt, akkor pont attól leszel felszínes. Kérdésedre válaszolva szerintem létezik igaz szerelem, de nagyon nehéz megtalálni. És ha megtaláltad, akkor tennének is kell érte közösen, de ezt az igazival nem fogod tehernek érezni.
2019. nov. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hírnök ***** válasza:
Létezik, de nem tart örökké
2019. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, amit csak a halál tud elválasztani.
2019. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"tény hogy nem létezik szűz nő"

Nagyszerű, hogy ezen az oldalon még azt is megtudhatom így, 21 röpke év után, hogy valójában mindig is férfi voltam, csak a világ esküdött össze ellenem és hitetett el velem mást mindeddig.

2019. nov. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!