Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mia jele annak, hogy egy no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia jele annak, hogy egy no szerelmes egy ferfiba?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Én megtanultam, hogy ilyet sosem szabad kérdezni, ha tetszi a csaj mozdulj rá, nézd meg mik a határok, lépd át, és nézd meg hogy reagál. Ha leállít és tetszik neked, próbáld meg mégegyszer, lehet csak óatosságból tette, de ha engedi, akkr folytasd mindenképp.
2019. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Volt 4 barátnőm annó, de nem tudom mi a jele, mert kiderült egyik sem volt belém rendesen szerelmes. Csak szexre voltam jó. Szóval sok nő mindent megjátszik, ha tetszik neki a férfi, de nem szerelmes belé
2019. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyen biztos jele nincs. A nők remekül tudnak színészkedni.
2019. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például voltam annyira szerelmes, hogy lejárattam magam miatta. Többet nem megyek le senkiért kutyába.
2019. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!