Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én érzem úgy, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy az a személy akibe épp szerelmes vagyok, mintha nem evilági lenne?

Figyelt kérdés

Életem során már többször éreztem a szerelemnek titulált érzést, legalább is utólag pontosan tudom kik iránt. Mindig egy olyasmi érzés, rajongás a másik iránt, mintha azt az embert nem lehetne bekategorizálni a többi közé. Mintha nem képviselne egy konkrét stílust vagy életformát: nem sportos, nem szabálykövető, nem tipikus társasági vagy magányos, stb. Hanem egyedi, aki nem próbál megfelelni az őt körülvevő világnak.


Talán - számomra biztosan - ez adja a szerelem alapját, hogy a másik megmagyarázhatatlan varázsa egyfajta biztonság érzetet nyújt. Amikor Vele vagyok, hirtelen lényegtelen és jelentéktelen lesz minden más, ami addig foglalkoztatott. Az életben a fájdalmat azok a dolgok okozzák, amikhez alkalmazkodni kell, meg kell felelni. Nőként legyél szép, vékony, csinos, férfiként magabiztos, sportos, viszont amikor azzal a bizonyos személlyel vagy, ezek megszűnnek. Mintha a felhők felett lebegne az ember.



2019. okt. 31. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem csak te. :)
2019. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem is e világi. Mármint olyan értelemben, hogy a tudatossági szintjéből adódóan nem ide tartozik. Valamelyest átlát az egón, vagy már talán teljesen fel is oldotta. Az egó akar bárkinek megfelelni, az egó hiszi azt, hogy a külső körülményekből ered a boldogság.
2019. okt. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is. Még mindig sokat gondolok rá és nagyon hiányzik. Itt ismertem meg.
2019. okt. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki ezt érzi. Az elején...
2019. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó az ízlésed:)
2019. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!