Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, csajok, lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, csajok, lányok, nők hozzátok szól ez a kérdés. Fontos nektek a romantika?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és nekem fontos a romantika, a meglepetések és a kiszámíthatatlanság. Ezt jó értelembe értem. Szóval a kérdésem az ,hogy szeretitek-e az ismerkedős fázisban a romantikát? Értem ez alatt a a kis apró meglepetéseket virág, pezsgő, meglepetés vacsora gyertyával ,zenével stb.

Szeretitek ezeket vagy csak hangoztatjátok ,hogy milyen jó lenne?

Mert azt veszem észre a mai lányok nem igazán vannak oda ezekért tisztelet a kivételnek.

Szóval ti mire vágytok?

A romantika nálatok miben merül ki?


2019. nov. 3. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kis meglepetés és a romantika nem ugyanaz.

Nekem ez az érzelmes pillanatokat jelenti. Mikor egy nyári este kiülünk a semmi közepén hullócsillagot nézni. Amikor a vízparton összebújva nézzük a napnyugtát. Amikor megáll félúton vadvirágot vagy napraforgót szedni, és azt hozza a randira, mert tudja, hogy szeretem. Lehet romantikus egy kedves üzenet, egy szerelmes vers, egy cetli a párnán, egy sms a céges mobilra.

De az fontos, hogy ez tényleg legyen spontán és váratlan! A túl sok émelyítő, és elvérzik a dolog varázsa. A túl kevés se jó, mert ezekkel mutatja ki, hogy szeret. Jó, ha ez az egyensúly mindkét félnek ugyanazt a mennyiséget jelenti.

2019. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legromantikusabb dolgok nagyon egyszerűek kérdező, egy séta, nézni a naplementét, ilyesmi. Ne feltétlenül kösd össze a vásárlással és tárgyi javakkal, és kerüld a kliséket mint az ágyon szétszórt vörösrózsa szirmok vagy az ész nélküli szív mánia.

Romantikus lehet egy csokor tulipán is nem csak a vörös rózsa, vagy vad mezei virág is aranyos, romantikus gesztus.

2019. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Egy kapcsolatban van helye szexnek sőtt.. de a kérdés nem erre vonatkozik. Ez egy másik kategória.

Válaszolók köszönöm! Személyes tapasztalatokat is szívesen meghallgatok!

2019. nov. 3. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos. A giccs és a romgyrázás nem, de a szívből jövő romantika és az, hogy a másik kis meglepetéseken gondolkodjon vagy kicsit szentimentálisabb tudjon néha lenni (élvezze a gyertyafényes fürdőzést, stb), sokat számít. Lényegében azt tükrözi, hogy a másik gondol rám és nap mint nap gondolkodik arról, hogy hogyan mutassa ki a szeretetét vagy éreztesse velem, hogy különleges vagyok neki.
2019. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!