Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy szerelmes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szerelmes férfi nézése?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, milyen az arca egy férfinak, hogyan néz a szemeivel, amikor szerelmes egy nőbe?


Esetleg tud valaki linkelni képet, vagy tud filmet, sorozatot mondani, amiben az illető férfi szerelmesen néz a nőre? De igazán, nem teljesen megjátszottan, úgy értem, ami a valóságra, az életbeni szerelemmel teljes nézésre hasonlít?


Talán az Angyalok városában a Nicholas Cage néz így Meg Ryan-ra. Mit gondoltok?


Előre is köszönöm. (Azt is ha nem poénkodjátok el).



2019. szept. 21. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülye hasonlat, de vannak ezek a mémek: "olyan pasit akarok, aki úgy néz rám, mint én a pizzára" és társai


[link]


Viccesek, de van bennük valami :)

2019. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen az én szerelmes nézésem!

[link]

2019. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk ha csak a cipőd orrára mer nézni és följebb nem, az tuti szerelem.:) Jó, azért van aki ezt kinövi, de a szerelem kezdetben mindig nagyon sebezhetővé tesz, tehát aki nyíltan bámul, az garantáltan nem szerelmes.

Később, amikor már le lehet venni a védőpáncélt, akkor már a szerelmes nézés se ilyen egyértelmű:)

2019. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csillog, mosolyog a szeme. Nehéz leírni
2019. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nadina1900 ***** válasza:
100%

Mindent elsöprő. Olyan csodálat van a szemébe,sokkal ragyogóbb a nézése.

Akaratlanul is mosolyognod kell,hogy meglátod azt a nézést mert egyszerűen a női lélekig hatol (ha szintén viszonozza)

Én így tudnám jellemezni.

2019. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát ja. Csillogott, ragyogott...De nem szerelmes volt, hanem kanos. Pedig ilyen ragyogóan még nem nézett rám senki.
2019. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!