Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elítélendő, ha egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy 21 éves lánynak 34 éves barátja van? (Fiatalos)

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Híres, befolyásos és gazdag emberek mindig is nagyon fiatal nőket vettek el feleségül, mert megtehették.
2019. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös rosszul hiszed

"főleg lecserélt feleség, akik irígykednek.

" ezt írod.


Azok a nők akik ellene vannak általában, - nem erre a kérdésre speciel - a nagy korkülönbségű kapcsolatoknak, és annak hangot is adnak, régen maguk is voltak ilyen kapcsolatban fiatal nőként, aminek nem biztos hogy jó lett a végkimenetele.

Megbánták, hogy idősebbel keztek. Nem csak egyfajta történet létezik.

Amit a kérdező írt relatív még nem is olyan sok, működhet.

2019. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%

Volt egy hasonló eset ami működött.

Kemèny 8osztályos egyházi gimnáziumba jártam. Voltak lazább tanárok de a latin tanárnőm(70+) nagy erkölcscsősz volt.

Érettségi után 5 évvel német nyelvvizsga előkészítőre jártam az akkori barátnőmmel. Aki összebarátkozott egy akkor 17 éves lánnyal,kiderűlt a latin tanárnőm unokája, 30-31 körüli pasi hozta vitte kocsival minden nap. Exem mondta a pasi párja 1-1,5éve. Valami rongyrázós rendezvényen jöttek össze,a pasi a család barátjának ismerőse. Na ez az eset amikor a bélyeg visszanyal,a nagy erkölcsös tanárnő osztályfőnök( domina magistra),kicsi unokája 30as pasi

2019. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

13 vagyok véletlen elkűldtem.

30as pasi vagy impotens vagy a szex vagy hülye,de valószinűleg a kislányt megtanította erre arra.

2019. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

Idejöttem sírni és szégyenkezni a válaszokon. Nem csalódtam bennetek, köszönöm. :(

Kb a 3assal és a 10essel értek egyet.

2019. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem elítélendő. Sok idősebb nőnek is van sokkal fiatalabb barátja. És? Kinek ártanak vele?
2019. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
26%

Én 31 vagyok, a párom 43. 6 éve vagyunk együtt. Van gyerekünk is.

Ki nem szrja le hogy ez másoknak nem tetszik. Ahogy elértem a 30-at, hirtelen eljutottam arra a szintre hogy senki vélemenye nem érdekel semmiben sem. Akik meg ide írogatnak, szerintem még általános iskolába járnak, ahol még minden ciki.

2019. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem senkinek semmi joga ítélkezni efelett, azonban azt te is belátod, hogy nincs rendjén a dolog.

Én is ennyi idős vagyok és nem akarnék olyannal lenni, akivel nem vagyok egy szinten. Én még jó pár évig tanulni fogok, nem lesz keresetem, relatíve kevés az élettapasztalatom is stb. Józan paraszti ésszel nem látom be, hogy mit adhatnék egy 30 fölöttinek (komoly kapcsolatban).

De te lehet, hogy máshol tartasz, közelebbi szinten vagytok egymáshoz. Az érdeklődési kör végülis lehet hasonló kortól függetlenül, mintahogy megérteni is nem csak a korunkbelieket lehet...

Az egyetlen (vagy 2) ember, akinek joga lenne beleszólnia ebbe az a szüleid (ha te vagy a lány), Nekik is csak akkor, ha otthon laksz és ők tartanak el, még nem függetlenedtél tőlük.

2019. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!