Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nincs szerelem elso latasra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szerelem elso latasra attol meg megeri folytatni a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe en beleszerettem. 1 honapig kameraztunk mindennap mert en külföldön eltem de miatta hazakoltoztem. Miutan hazakoltoztem 2 hetig nyaltuk faltuk egymast, viszont az utóbbi par napban a lany bizonytalan lett. Azt mondta nala meg nem jott el az erzes hogy szerelmes lenne es ez zavarja es nem tudja hogy igy folytatni akarna e. Miutan hazajottem mindennap nala aludtam egyutt voltunk, kiveve mikor dolgozott. Lehet tul sok volt ez igy az elejen? Ha kulon toltunk nehany napot es heti par alkalommal talalkozunk van ra esely hogy el jon a varva vart szerelem neki? Elegge felek, mivel en mindent feladtam kulfoldon es mindent beleadok ebbe a dologba(ido penz energia) es most nagyon nagyon rossz nekem hogy egyoldalu a dolog.

2019. nov. 4. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy beléd fog szeretni, ha eddig nem érez semmit.
2019. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem az, hogy nincs szerelem első látásra, hanem az, hogy egyáltalán nincs, sokadik látásra sem. Szerintem hiba volt mindent feláldozva beleugrani...


Egyébként én sem szerettem a párom eleinte. Csak akkor vált szerethetővé, akkor lettem szerelmes, mikor emberileg jobban megismertem. Egyébként hidegen hagyott, olyan semleges volt.

2019. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elbizonytalanodott akkor már rég rossz. Varhatsz még egy kicsit de ha nem fog érezni később sem semmit akkor lepned kell! Viszonzatlan szerelemnél nincs rosszabb! Nem gondolom sok köze van annak ahhoz amit érez hogy sokat voltatok együtt, bar lehet az is fullasztó de ha kimondta hogy nem jött az érzés nála akkor igazából sajnos ennek annyi!
2019. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem eri meg folytatni es nagyon-nagyon elsietted a dolgot, bar ezt gondolom te is tudod.


Bar ugy koltoztel haza miatta, hogy nem is talalkoztatok eloben elotte?


Nem csoda, hogy visszavett a tempobol.

2019. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De, elotte hazajottem 4 napra, randiztunk mindennap elvoltunk, es közösen megbeszeltuk higy hazakoltozok es megprobaljuk.
2019. nov. 4. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor is, miota ismered? 6 hete?

Ez tul sok, tul koran.

2019. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Augusztus kozepe ota beszelgetunk, szeptember elejen voltam itthon randizni, oktober elejen pedig hazakoltoztem. szerintem az is problema lehet hogy nagyon nehezen mutatja ki az erzeseit a lany. nem tudom miert varja azt hogy egybol belem essen akkor.
2019. nov. 4. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem első látásra dolga, nem az első randi után vagytok már hetek óta kavartok.Szerintem engedd el a dolgot. Csak magamból tudok kiindulni, kiből másból: a lány korábban is érezte, hogy nem klappol valami csak próbálta elnyomni.

Velem is volt ilyen már ilyen, a másiknak sok pozitív tulajdonsága volt de nem volt meg az a plusz, ideig óráig lehet erőltetni és várni a szikrát, de ha nem jön és a másikon is látod, hogy kezd belédhabarodni rájössz, hogy fölösleges folytatni.

2019. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem elozo baratnommel volt hasonlo dolog, nem estem bele egyből, par honap utan ereztem azt hogy na en beleszerettem mostmar igazán. Azt beszeltuk meg hogy hagyunk meg idot ennek az egesznek aztan meglatjuk.
2019. nov. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!