Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak a haverok a legfont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a haverok a legfontosabbak. Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap szinte egész nap nem beszéltünk, mert egyetemen vizsgája volt. Utána elment a haverokkal kicsit kikapcsolódni, de mivel tényleg egész nap max.1 mondatot beszéltünk, azt mondtuk, hogy 7-11-ig velük van, aztán utána este tudunk beszélgetni kicsit. 11-kor szól, ne várjam átmegy hozzájuk filmet nézni majd másnap beszélünk. Tudni kell, hogy másnap szintén meg volt beszélve, hogy velük találkozik. Mit tennétek a helyemben?

2017. febr. 25. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Most ez rendszeres, vagy ez csak egyszeri ilyen alkalom?Mert akkor tölthet időt a barátaival is, nem kell mindig egymás szájában lógni. Vagy úgy összességében, mindig inkább a haverokkal találkozik? Ha mindig ez van nem csak most, akkor nem vagy fontos neki, tart valamire.
2017. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem lennél neki fontos, nem is szólt volna előre.. Addig amíg ápolja kapcsolatait, találd fel magad pl.: mosogass el stb. Csináljad a dolgodat, és húzd meg magad.
2017. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem szórakozóhelyre megy másnap. Velem egy hónapban 1 hétvégét tölt, ami tényleg csak a miénk. A többi hétvégén péntek szombat alig hallok róla mert állandóan haverok.
2017. febr. 25. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban. Állandóan csak vártam rá, mert mindig a haverok és a haverok. Egyszer autót szereltek, máskor a haverja házában segített az építkezésnél, mindig volt valami vagy valaki, aki miatt lemondta a randit vagy előre közölte, hogy nem fog ráérni. Én meg hülye kis szerelmesként folyton itthon ültem és arra vártam, mikor ér rám. Évekig csináltuk, végül meguntam. Azt javaslom, te is und meg minél hamarabb, mert ez jobb nem lesz, csak rosszabb.
2017. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha már most ilyen akkor késöbb még rosszabb lesz a helyzeted! Én úgy gondolom, hogy csak szexre kellesz neki. Szerintem szakíts vele!
2017. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es mintha én írtam volna. :D Egyébként nem nem érdemes folytatni én fél évig voltam egy ilyen egyénnel elég is volt belőle ennyi.
2017. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem ér meg egy esti misét, kérdező. Szakíts mielőbb, ha jót akarsz magadnak, és keress olyan fiút, akinek fontos vagy.
2017. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát,ha vmeiket előtérbe helyezi nagyon jelentősen, számottevően a másik rovására, akkor az nagyon nem jó.
2018. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!