Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki mit érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mit érzek, nyomjam el magamban vagy váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy elég erős érzelmeket fűzök a főnökömhöz. Korábban csak munkatársam volt, mindig is tetszett emberileg és külsőleg is, csak néhány év van köztünk. És mivel később a felettesem lett elhessegettem magamtól ezt a gondolatot, hogy bármi is lehetne közöttünk. Viszont sokszor előjött az érzés, aztán elnyomtam magamban. Most kiderült, hogy van barátnője. Nagyon féltékeny lettem, és bánom, hogy nem mondtam el neki mit érzek, most meg végleg nem mondhatom el. Váltsak szerintetek munkahelyet? Nem tudtam magamban évekig rendezni ezt az érzést, és alig bírom magamban tartani :( És az hogy minden nap dolgozni kell vele csak rontja a helyzetet, mert látja, hogy valami bajom van, de nem mondhatom el neki.

2019. nov. 4. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem akarsz szenvedni, akkor igen.
2019. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valts munkahelyet, ha elmondod neki, akkor utana amugy is az lesz, hogy munkahelyet kell valtanod, mert kinos lesz.

Jobban jarnal, mert nem hiszem,hogy az elnyomas hosszu tavon segit, ugyis kibukik a dolog igy vagy ugy.

2019. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne bànd, hogy nem mondtad el! Ha akart volna tőled valamit, akkor lép. Ha érezné irántad valamit, nem jön össze mással. Jobb ez így, hogy nem adtad ki az érzelmeid.

Keress másik munkahelyet! Könnyebb lesz tovább lépni.

2019. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobb lenne ha munkahelyet váltanál.
2019. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt egy férfi másképpen éli meg.

Ha elmondod neki az se gáz , ha még nem is jöttök össze akkor is tetszeni fog neki hogy egy nő vall szerelmet neki .

Friss kapcsolatban van , el is gondolkodhat rajta....

Ha meg nagyon nem , akkor elég váltani

2019. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!