Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondom egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy férfinak, hogy kedvelem, és sajnálom hogy munkahelyet vált, mert örültem volna ha jobban megismerhetem, akkor abból lehet sejteni, hogy odavagyok érte?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha észrevenné, hogy tetszik, de csak finoman szeretném jelezni. Ártatlanul, nem tolakodva, nem egyértelműen,hogy "szerelmes vagyok beléd". Inkább úgy, hogy akár az is benne lehet a pakliban. Viszont mivel lehet, hogy soha többé nem látom, biztosra akarok menni, hogy az érdeklődésem iránta kiolvasható lesz.

Kb. kéthetente jön a munkahelyemre, jövő héten jönne utoljára. Beszélni nemigen van idő, lehet épp csak egy percem lesz amikor épp nincs ott senki. Párszor beszélgettünk eddig, néhány percet. Ő 38 éves, én 29 éves nő vagyok.

(És férfiak,ti mit szólnátok, ha egy nő minden előzmény nélkül ezt mondaná?)



2018. febr. 22. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó ötlet. Ennyiből valószínű le fog esni neki, hogy tetszik neked, de nem hiszem, hogy azt gondolná, hogy fülig szerelmes vagy. Hajrá!
2018. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, jártam már így.
2018. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Annyit vesz eszre ebbol hogy orultel neki hogy megismerted semmi pluszt.. ha be akarod kapni neki akkor kicsit jobban teperj.
2018. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem az szamit, hogy mondod, hanem hogy komolyan gondolod-e.

De ha, így mondod neki, ahogy leírtad és nem vette a lapot, akkor ő nem így gondolja.

Sok szerencsét hozzá!

2018. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3. válaszadó: hogyan teperjek jobban szerinted, hogy ne legyek túl egyértelmű, kezdeményező? Így pontosan mit mondhanál?

2018. febr. 22. 21:38
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Bennem semmit nem mozgatnak meg azok a nők, akiket kéthetente látok alig pár perc erejére, a következő találkozásunk alkalmával talán már nem is emlékszem rájuk, ettől eltekintve ő még lehet, hogy szívesen megrángatna téged, bár egy érett férfi nem alapoz komolyabb ismerkedést/párkapcsolatot ilyen ritkán előforduló villámtalálkozásokra.
2018. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
Kivetelesen egyetertek Legfelhasznalobbal.
2018. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Meg szokott állni a szobámnál arra a pár percre, szóval a beszélgetést ő kezdeményezi. Így számít valamit?
2018. febr. 22. 21:52
 9/26 A kérdező kommentje:
És azt szeretném tudni, hogy meg szeretne-e ismerni,hogy érdeklem-e, nem rögtön komolyabb kapcsolatot szeretnék :)
2018. febr. 22. 21:54
 10/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem vesztesz semmit. Ha visszautasít, úgy sem látod többet. Szerintem amúgy jó a szöveg, amit írtál. Drukkolok :D
2018. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!