Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyomjam el a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyomjam el a szerelem érzését magamban?

Figyelt kérdés
Nemrég lett egy új munkatársam, nagyon szimpatikus, és attól tartok, menthetetlenül belezúgtam. Viszont 2 gyerekes családapa, boldog házasságban él, amit nem szeretnék tönkretenni. Próbáltam már bebeszélni magamnak, hogy valójában ki nem állhatom, kerültem, amikor csak lehetett, bunkó is próbáltam lenni vele, kerestem benne negatív tulajdonságokat, amiket ha felnagyítok, lesz okom az ellenszenvre de eddig semmi nem vált be.
2018. jún. 7. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress hasonlót, csak ne családost. Lehet sok tulajdonsága megfogott, de azok más emberben is megtalálhatóak, csak nincs a közvetlen környezetedben.
2018. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

1. Ne foglalkozz vele

2. Keress mást


Munkatárssal nem kezdünk. 2 gyerekes családapával meg pláne nem.

2018. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ne ess át a ló másik oldalára azzal, hogy bunkó leszel Vele.

Ha rendes, normális kollégaként viszonyul Hozzád te is ilyen legyél Vele.

Felejtsd el, ebből nem jönnél ki jól. Ne keress fals indokot, elég az,hogy nős, családos, tehát tabu.

Ismerkedj mással,kösd le magad, bizonyára találsz más szimpatikus pasit.

2018. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Œnagában a szerelmet elnyomni nem lehet, mint ahogy az éhséget, meg a szomjúságot sem. De ebben az esetben muszáj az önuralmat és tudatosságot vinni az életedbe... Keress magadnak megfelelő partnert, aztán ez majd elmúlik.
2018. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress egy egyedülálló férfit.
2018. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!