Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a volt párom/barátnőm néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt párom/barátnőm néha flörtöl velem, és nem szeretné soha megtudni ha lenne valakim, akkor ott van még parázs?

Figyelt kérdés

Egyébként 10 hónapja szakítottunk,azóta neki se és nekem sincs senkim. Az eltelt hónapokban összevissza beszélt gyakran, nyílván próbált elfelejteni stb.. szóval egyszer azt mondta,hogy hagyjuk egymást.. rá egy másik hónapban meg megkérdezte,hogy szeretném esetleg a kapcsolatot?

Van olyan varázslat amitől újra érezne totálisan valamit? Kedvesdég kevés?


2019. nov. 6. 22:32
 1/4 anonim válasza:
Őszintén szólva inkább úgy hangzik, mintha csak téged is a tűzben tartana, hogy függj tőle amíg nem jön valaki. Én is tudok féltékeny lenni exeim nőjére, pedig aztán már semmi érzelem nincs. Ami egyszer az övé volt, nem akarja elveszíteni. Ha mégis valahogy vissza akarod csábítani, tényleg csinálj úgy, mintha egyátalán nem érdekelne, hátha nyit ő. Ha nyit pedig csapj le rá. Szó szerint be kell cserkészned. - hiszen azt írtad,ez a cél
2019. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő az a fajta aki azt a hitvallást vallja,hogy mindig a férfi kezdeményezzen,azért férfi! Na neg ezt is szokta meg!

Egyébként arányait tekintve mindig én kezdeményeztem a beszélgetést még ha csak pár mondat erejéig tartott. Ő nagyon ritkán kevesett vagy írt rám.

2019. nov. 6. 22:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt,hogy 50 napig nem írtam rá.. akkor sem keresett! Mondjuk rengeteget dolgozik. Túl sokat!
2019. nov. 6. 22:48
 4/4 anonim válasza:
Első vagyok - hidd el ha minket (lányokat) valaki nagyon érdekel, írunk neki! Keressük! Bármi.
2019. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!