Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punkika kérdése:

Honnan tudom hogy egy férfinak tetszem?

Figyelt kérdés
Sosem voltam otthon a szerelmi kapcsolatokban és a testbeszedben sem. A sztori igazából annyi lenne hogy elég sokat beszélgetünk. Azt mondta hogy nem érzi még most sem úgy hogy kapcsolatra lenne szüksége de hogy mi már nagyon régóta beszélgetünk. Pár hete mondjuk azt hogy be is próbálkozott. Sosem tudtam rajta ki igazodni. Már öt éve ismerjük egymást. Nem tudom mire számítsak. Bár lehet jobban járok ha csak sodródom az árral. Aztán lesz ami lesz.

2019. nov. 7. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő se tudja, mit akar, te sem, ebből jó nem nagyon fog kijönni.
2019. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben írnál róla, többet tudnék mondani a témáról, mert mink férfiak adunk gyakran elég egyértelmű jelzéseket.
2019. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem keféljetek egy jót és beszéljétek meg,hogy ez nem párkapcsolat,de szerettek élvezni !
2019. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ítélve 15 éves lehetsz. Várj vele még pár évet és Addigra úgyis kiderül. Azt hogy szexelne veled onnan tudod hogy lélegzik!
2021. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!