Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nőként érzem, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként érzem, hogy tetszem a férfinak, akivel mostanában többet beszélgetünk, akkor bízhatok a megérzésemben? Ti is megérzitek?

Figyelt kérdés

A férfinak család van,de a munkahelyen mostanság több időt együtt töltünk,ami régen nem volt így,aztán beszélgetünk mindenféléről.

Érzem,hogy néha rajtam felejti a tekintetét,odanézek,akkor elkapja valamerre,de sosem mondanám neki,hogy 'mit nézel' vagy hasonló,mosolyogva néz rám,és visszanéz,mikor elköszön.

Ismerem a testbeszédet,tanulmányozom,alkalmazom,olvastam pár könyvet a témában,és ő az abszolút érdeklődés jeleit mutatja felém,viszont szavakkal ezt nem mondja ki,csak ezek a gesztusok.

Azért merek kételkedni magamban,mert én egy átlagos nő vagyok külsőre,de tényleg.

Magas vagyok,kissé duci,de átlagos kinézetű nő.

Ő pedig egy olyan férfi,akire már akkor is azt mondtam,hogy 'Húha!',amikor még nem is ismertem.

De hogy megismertem,úgy sem változott a véleményem.

Magas,helyes,vicces,remek apuka.

Ti voltatok már így?



2015. máj. 23. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. A munkahely az munkahely, és egy normális ember ott nem ismerkedik. Ilyen paraméterekkel meg amiket megadtál végkép.

Mért akarsz sírdogálni, mert ebből az lenne..

2015. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért akarsz egy családot szétszakítani?

Miért akarsz ribi lenni?

Nem értem a nőket....

2015. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy jut ilyen az eszedbe? Semmi szégyenérzet nincs benned? Nem szabadna megadni az alkalmat arra, hogy valami olyan dolgot tegyen, amit egy életre megbán.. Annyi ember van a földön, mint hal a vízben, gondolkozz már. Ha a felesége helyében lennél te mit szólnál ehhez? Ha őt is megcsalná, akkor téged is ugyan úgy! Amúgy meg lehet, hogy tök félreérted a helyzetet, de akkor is. Nem létezik, hogy valaki ekkora pofátlan nő legyen. A pasiról meg inkább ne is beszéljünk. Ha valósak a megérzéseid.
2015. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Családos. Én jól tudom ám, hogy milyen, mikor azt kell látni egy gyereknek, hogy az egyik szülő félre lép. Ne csezd szét. Nem mondja, mert sokan úgy vannak, hogy nézni azért még szabad.

2. Ha nem veled, akkor mással tök mindegy. Az olyan fajájúnak totál mindegy.


Szerintem ő a rendes kategória, hagyd inkább. Az jusson eszedbe, hogy neked hogy esne fordított helyzetben feleségként.

2015. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na,hova tünt a ribizli?????Miért nem reagál egy válaszra sem???????
2015. máj. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ribizli,chhh... -.-"

Szánalmasak vagytok,kik ezt gondoljátok,ítélkeztek egyből,de mit is vártam itt,ugyan nem tudom.

Itt mindenki olyan hibátlan,okos,bölcs,veletek sosem fordulna elő hasonló sem... -.-"

2015. máj. 24. 08:01
 7/16 A kérdező kommentje:

Kívánom nektek,kik ribizliztek,hogy éljétek át azt,amit most én legalább 1x,és jusson ez eszetekbe!

Kíváncsi volnék,hogy akkor milyen válaszok lettek volna,ha azt írom,hogy egyedülálló és félénk a srác.

2015. máj. 24. 08:05
 8/16 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi volnék,hogy akkor milyen válaszok lettek volna,ha azt írom,hogy egyedülálló és félénk a srác."

De nem az.Hanem egy családos ember,apa és férj.Jó bocsáss meg nem csak te vagy itt a féreg hanem ő is.Sőt ő még talán nagyobb féreg mint te.

Az voltam aki lemert téged ribizlizni :)

2015. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kívánom,hogy éld át,hogy kerülj hasonló helyzetbe,mint én!

Mert soha nem mondhatod biztosra,hogy TE SOHA nem kerülsz ilyen helyzetbe,mert az élet nagy rendező.

Akkor majd te is ribizli/féreg leszel számodra ismeretlen emberek szemében,milyen jó érzés...

2015. máj. 25. 01:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Fogd már fel,hogy ez nem egy betegség ami jön és nem tudsz ellene tenni.Mi ez a "éld át" b@ zd meg.

Férgek vagytok mint mondtam.

Ja és Férfi vagyok,nem igazán lehetek ribizli.Soha életemben nem csaltam meg senkit,ezt büszkén mondom.

2015. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!