Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszem egy férfinak vagy csak szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Végigmér mikor találkozunk,sokszor kimondja a nevemet,kikéri a véleményemet,sokszor sokáig néz

2016. jan. 28. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő
2016. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen mind kettő.Ha majd elkezd bókolni onnantól válik egyértelművé a dolog
2016. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha mindezek mellett nős és sokkal idősebb nálam? Én így semmit nem akarok tőle,csak tudni szeretném.
2016. jan. 28. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:

#2-nek: Ezzel vitatkoznék, mert a munkahelyemen nálunk megy a flört rendesen. Már két kollégámat megkérdeztem külön-külön, hogy most komolyan gondolja velem kapcsolatban, hányadán állunk? Ááát, ők minden kolléganővel ilyenek, akik szimpatikusak. Eddig kissé komolyan vettem őket, de ezek után már én is belemegyek a flörtbe, van egy határ, amit nem lépünk át.


kedves kérdező: lehet ez is, az is. Magamból kiindulva szerintem szimpatikus vagy neki, de hogy több-e? Ezt nem tudjuk eldönteni, tudni nem lehet, csak tőle tudhatod. Nekem így nem volt jó, ezért kérdeztem rá a kollégáknál. Azóta jó a helyzet, nem veszem őket komolyan, akármint mondanak.

2016. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Elég nehéz,mert nekem azóta tetszik amióta ismerem (4 éve),de mivel családja van,próbálom elfelejteni. Szerencsére egyáltalán nem találkozok vele mindennap,igyekszem kerülni is,de ha mégis összefutunk,mindig olyan mint ahogy fönt leírtam. Talán könnyebb lenne elfelejteni,ha nem így viselkedne.
2016. jan. 29. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak biztos szimpatikus vagy neki, meg szerintem esélyes, hogy valamelyest be is jössz neki (mivel mindig végigmér), de valószínűleg semmit nem akarna, mert akkor már kezdeményezett volna.
2016. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal lehetsz…
2016. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor mi van,ha fiatal vagyok? Az egésznek ehhez semmi köze
2016. febr. 23. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Az van, hogy gyerekes a kérdésed, a 'Tini párkapcsolatok' közt a helye. 15 év múlva te is röhögnél a saját kérdéseden és azt mondanád, hogy "jaj, de ki hü.e voltam" és pirinkodnál, hogy ilyen kérdést egyáltalán feltettél…


Ha ezt nem érted és elküldesz engem a 3,14-csába, az nem engem minősít.

2016. febr. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem küldelek el sehova,elfogadom a véleményed.

Nem hiszem,hogy valaha is röhögni fogok ezen,mert évek óta szenvedek miatta,pedig igyekszem minden mással foglalkozni.

2016. febr. 24. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!