Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Részegen rám mozdult. Jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen rám mozdult. Jelent ez bármit is? Kérlek a sztorit olvassátok el 😇 (az előző kérdésem elég durván félrement. Véletlen kategóriát tévesztettem ezért újra kiirom😂😂)

Figyelt kérdés

Nem mai a sztori mivel 1 évvel ezelőtt volt. Egy középsulis végzős buliban történt az eset. Volt egy fiú az osztályomból akivel 4 éven keresztül szinte semmilyen kapcsolatom nem volt.Aligha beszéltunk, de nem voltunk rosszba sem. (A szalagtűzőt kivéve mivel vele is voltam egy párban a táncban.) És ezen a bulin totál rám nyomult. Állandóan a társaságom kereste mindig, tánc közben próbált nagyon közel kerülni hozzám, ami a baráti társaságomnak is nagyon feltünt. Tehát nem én képzeltem be a dolgot. Én a közeledését nem viszonoztam mivel tudtam hogy viszonylag sokat ivott. (pont annyit ami leginkább csak a viselkedésére hatott) Mivel ez a fiú meglehetősen helyes volt(kidolgozott felsőtesttel rendelkezik mivel állandóan eljár konditerembe és helyes arca is van) szerintem egy 10/7 re tartaná az átlag. Bár a személyisége elég egyszerű érzelmileg olyan tipikus bamba pasi akit csak az autók érdekelnek😂 és szerintem emiatt lehet hogy bár meglepő módon nem sikeres a nőknél.😂 Viszont én kategóriákkal alatta vagyok. Túlsúlyos (+30kg feleslegem van kb) soha sem sminkeltem (kivéve a szalagtűzőn😂) és úgy általában nem vagyok kapós a fiúknál tehát nem az önbizalomhiány beszél belőlem. Emiatt sem viszonoztam a közeledését mert meg akartam kímélni hogy másnap megbánjon bármit is. Ezután a buli után a barátaim poénkodásán kívül semmilyen utószele nem lett a dolognak. Mivel nem beszéltem meg a történteket a fiúval, mert kínosnak éreztem volna ezt felhozni neki. Persze mikor a haverja elsütötte poénként a társaságomban hogy miért nem jössz össze a "kérdezővel" akkor nyilván azt mondta hogy isten ments.😒 Arra lennék kíváncsi hogy ti férfiak ezt hogy itélitek meg? Csak a pia beszélt belőle, vagy esetleg tényleg érzett irántam valamit amit elnyomott viszon a pia ezt előhozta belőle?  (Köszönöm hogy elolvastátok a tipik női körülmémyes történetemet és ha egy körülmémyesen

kifejtett választ adnátok rá 😇😀)



2019. nov. 8. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Nem jelent semmit. Rám a sógorom (férjem nővérének a férje) mozdult rám egy esküvőn, ahol már nem volt szomjas. Amúgy sosem iszik, kis szégyellős, visszafogott, nagyon udvarias, de ott mindenáron velem akart volna táncolni, meg állandóan körülöttem zümmögött, a felesége szeme láttára, pedig imádják egymást, és amúgy sosem volt köztünk egy összenézés se, semmi. Ilyenkor tényleg csak a pia miatt vesznek meg és fordulnak ki magukból.
2019. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy éve beb_szott, és szívesen kivitt volna a szalmakazalba, hogy cumikázd le.

Szerintem ne rágódj ezen, ha bármi kis komolyság lett volna, akkor már már jelezte volna valahogy.

2019. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!