Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félrement" üzenet?

Figyelt kérdés

Lehet, inkább tini párkapcsolatoknál volna a helye, mert annyira gyerekes ez az egész.

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy küldtetek-e már valakinek "véletlen, rossz helyre" üzenetet (mintha másnak szántátok volna) csak azért, hogy beszélgetést kezdeményezzetek valahogy.


Bejöhet ez?



2018. ápr. 26. 11:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Sosem voltam híve az ilyen trükközéseknek. Ha valamit szeretnék, írok, v telefonálok.
2018. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Az van hogy akivel sosem beszelsz annak nem lehet veletlenul elkuldeni uzenetet, pl. massengeren ha nincs is neki ablakja akk hogy tudnad elkuldeni neki veletlen. Fb is csak akkor fel felul a chetben akik aktivak ha azokkal folyamatosan beszelsz ill.mar cheteltetek parszor, de ha a csaj nem ilyen lokikaval fogja fel a dolgot es orul ha rairtal veletlenul akk elkezdheti a beszelgetest ha jo hangulatban va es nem tartja basztatasnak, de akkor figyelj oda mit kuldesz, valami nagyon alap dolog legyen mert feltuno lesz nagyon ha odakat irj aarrol hogy milyen kiraly bult a hetvegi buli
2018. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Én sem voltam híve. Ha így lenne, akkor tudnám, hogy működik-e a dolog.
2018. ápr. 26. 11:35
 4/50 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélni, de nem magánjellegű dolgokról és ritkán (ritkábban, mint én szeretném), mondjuk úgy 1-2hetente.

A témát nem is tudom. Valami olyan kellene, amire muszáj reagálni, még ha kapásból veszi is, hogy nem neki szántam.

2018. ápr. 26. 11:38
 5/50 anonim ***** válasza:
67%

bejöhet, én is csináltam néhányszor, véletlen a kiszemelt lánynak küldtem egy üzenetet (ami természetesen engem nagyon jó fényben állított be), és utána, hopp, bocs, nem neked ment, de legalább már elkezdtetek 1-2 üzenetet váltani egymással.


csak okosan, ha mondjuk Zsuzsinak akarsz küldeni egy üzenetet, akkor olyat írj, hogy "szia Zoli", szóval tényleg megeshetett, hogy félrenyomtál.

2018. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
84%
Történt velem hasonló, egészen konkrétan egy akt képet küldtem el valakinek (nem magamról, még csak nem is ismerem). De aranyos volt és úgy csinált, mintha meg se történt volna. :D Első pillanatban kínos volt, de aztán ennek hatására csak még jobban megláttam, hogy milyen megértő, elnéző, szeretni való, akit meg kell becsülni.
2018. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer írtam félre, de az tényleg nem direkt volt és nem is voltam teljesen magamnál. Amikor leesett, jeleztem, hogy nem egészen így akartam, de szerintem nem hitte el. Ez van.

Amúgy, az ilyenek tök átlátszóak. Hány évesek vagytok?

2018. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Egyik expasim csinálta ezt, a szakítás után két héttel rám írt skype-on, hogy kapott egy üzenetet tőlem. Mikor kérdeztem, hogy miről beszél azt mondta, annyit írtam, hogy szia. Kértem, hogy mutassa meg, de "kitörölte" :D


Nálam nem jött be, nagyon gáznak gondoltam.

2018. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írsz rá egyszerűen és kérdezed meg hogy van ma?


Én például ha kapnék egy ilyet, hogy "szia Zoli... Hupsz véletlen volt" akkor annyit írnék, hogy semmi baj, onnantól meg ugyanott vagy, mint eddig. Ha ő is ezt csinálja, akkor az bukta.

2018. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus vagy neki, akkor bejöhet viszont, elég átlátszó dolog valakire így ráírni.

Bár én még nem, de már volt, aki ezt eljátszotta velem, hogy "véletlenül" nekem küldte el az üzenetet, aztán beszélgetést kezdeményezett. Nekem elég hamar leesett, hogy nem volt ez olyan véletlen, amit meg is jegyeztem neki, aztán randira hívott. :D

2018. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!