Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hajnalban a férjem telefonjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban a férjem telefonjára jött egy sms amiben a kedvese megköszöni valakinek az együtt töltött 2 évet, te elhinnéd, hogy félrement az sms?

Figyelt kérdés

A férjem neve volt a megszólítás becézett formában.

Ő félálomban volt mikor mondtam neki, hogy majd én megnézem milyen üzenet érkezik ilyenkor, azt hittem a sógornőm küldött sms- t arról, hogy éjszaka megszült.

Már évek óta hárítja a férjem az együttléteket mondván én mindig csak ezzel foglalkozom és vannak az életben fontosabb dolgok is.

Szép karácsony...


2014. dec. 24. 07:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan hogyan szólt az az sms?
2014. dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha te még ott nem fogtál gyanút, hogy hónapokig, majd évekig (!) hárítja a szexet egészségügyi ok nélkül... boldog karácsonyt!
2014. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
8%
Minek nézegeted a telefonját?
2014. dec. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
14%
Álltolag a hosszu házasság titka hogy nem kutakodunk a párunk telefonjába - férfíakra és nokre egyaránt érvényes !
2014. dec. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi rosszindulatú ember, te jó ég...

Kérdező! Ez elég egyértelmű, sajnàlom.

2014. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
96%

Néha én is elolvasom a párom sms-ét,az ő utasítására (pl. nem ér rá,fogat mos épp vagy akármi..),az említett szituban is miért ne nézhetné meg? Elvileg a házasság alapja a bizalom és az őszinteség..tehát nincs mit rejtegetni..

Kérdező,szerintem is egyértelmű sajnos. De azért mindenképp ülj le vele,legalább vallja be ha már lebukott. Vagy hívd fel azt a számot,amiről az sms jött. Én tuti felhívnám,csak a férjedről van szó..

2014. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
72%
Mit írtak pontosan?
2014. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%
Én is nagyon sajnálom .. :( .. ( Még jó .hogy elolvastad az üzit ! .. Egyébként nekem és a férjemnek nem tabu egymás telefonja .. ha valami van ,egész nyugodtan használhatja,belenézhet .Ezt csak ezert írom,mert valaki azt firtatta minek nézett bele a telóba ... )
2014. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
96%
Ahol nincs rejtegetni való, ott nem tabu egymàs telefonja! Férjem àllandóan az enyém nyomkodja. Nem hinném el, hogy félrement smsről van szó. Legalább annyi gerinc lenne benne, ha már lebukott nem akar tovább hülyének nèzni.
2014. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
15%
D.
2014. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!