Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 34 éves fiú vagyok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves fiú vagyok és az elmúlt 10 évben nekem nem volt semmilyen komoly párkapcsolatom lehet hogy ennek a hatása alatt nem érdekelnek a nők?

Figyelt kérdés
Pár éve ezelőtt egy lánynak elkezdtem udvarolni de az csak egy olyan lány volt akivel én már szakítottam régebben. Szórakozni el szoktam járni de ott nők nagyon ritkán vannak (Depeche Mode illetve Bonanza buli)-ra szoktam járni. Régebben voltak barátnőim de már sajnos egy nagyon hosszú ideje már nincs semmilyen párkapcsolatom és ez engem már egyre jobban bánt ez a dolog. Munkahelyen nő nincs összesen hárman vagyunk (targoncás vagyok). Voltak lányok akik nekem egy ideig tetszetek de aztán le mondtam róluk. Segítséget kérek tőletek hogy mi legyen az első lépésem ha egy lánnyal ismerkedem!

2019. nov. 9. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
34 éves fiú 😂
2019. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább középkorú férfi :)
2019. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34 éves fiú, ok
2019. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beéred te kur@vàkkal is
2019. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%

34 éves férfiként ennyire töketlen vagy? Járj el minél több programra. A belváros (fővárosról beszélünk) éttermei, kocsmái, pubjai, szórakozóhelyei, zsúfolásig tele időjárástól teljesen függetlenül.

És akkor ott vannak a dolgos hétköznapok. Munka után be tudsz ülni egy edzőterembe, egy vásárcsarnokba, vagy megfűzöd a kollégádat, tartson veled, ha annyira egyedül érzed magad.

Komolyan mondom én sem tartom magam egy belevaló, rámenős formának, de basszus, elképesztően egyszerű szituációk adódhatnak egy-egy könnyed ismerkedésre, vagy akár komolyabbra is. Metrón tolakodás közben elnézést kérsz valakitől, miközben épp fellökitek egymást, vagy egymás lábára léptek, majd egymásra mosolyogtok, beszélgetni kezdtek és kész.

Például a Puskás Stadionnál múlthéten lendületből megküldtem egy lány kezét a metróból kilépve, sűrű bocsizás közepette beszélgetni kezdtünk és egy közös kávézás lett belőle. Adja magát egy adott szitu, viszont kérdés, hogy vagy-e olyan tökös kihasználni ezeket a pillanatokat.

2019. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mar rosszul kezdted fiam...tudod mikor voltal te fiu?? 20ève....

37ffi

2019. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Depeche mode bulin kevés nő??? :D

Csomó nőismerősöm imádja.

Szerintem próbálkozz társkeresőn, olyanon ahol vannak szűrési lehetőségek, be is írhatod magadról h szereted a Depeche mode-t. Mondjuk attól is függ, hogy a "lány" alatt mit értesz, tehát jóval fiatalabb nők jönnek csak be?

2019. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd ha felnössz, és fiúból férfi leszel, talán valami kialakul. 34 évesen fiú...jesszus, van itt baj.
2019. nov. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!