Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy csak úgy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy csak úgy lehet tényleg komolyan tervezni valakivel, ha a szerelem (ill. a rózsaszín köd) már elmúlt?

Figyelt kérdés

A nővérem szerint akkor derül ki igazán, hogy valaki hozzám való-e és tudunk-e hosszú távon együtt lenni, élni, tervezni, ha már nem vagyunk olyan szerelmesek a másikba, mert csak akkor látunk igazán tisztán. Akkor már nem vakít el annyira a rózsaszín köd, így látom a másik hibáit is, és úgy derül csak ki, hogy ezeket a hibákat el tudom-e fogadni vagy sem.


Szerintetek ez igaz?


(2 hónapja megismertem egy srácot, egymásba szerettünk, összejöttünk és már 1 hónapja vagyunk együtt. Mi tényleg nagyon komolyan gondoljuk, közösen tervezzük a jövőnket is. Már a családunknak is bemutattuk egymást. Erre mondta azt nővérem, hogy igazán csak akkor lehet komolyan tervezni valakivel, ha már felszállt a rózsaszín köd és nem vakít el a szerelem, addig ne is tegyek ilyen kijelentést, majd ha már nem vagyok ennyire "zizi", ahogy ő fogalmazott. Csak ezért kérdezem, hogy szerintetek ez igaz-e.)


17/L (párom 18/F)



2014. aug. 22. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaza van, de elég fiatal vagy, én 90%ban megesküdnék rá hogy úgy is szakítani fogtok.
2014. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen igaz. Addig nem lát tisztán az ember és a másikat sem tudja kiismerni. Nem látja a hibáit ésatöbbi.
2014. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő is fiatal még, csak 23 éves, de 5 éve van együtt a párjával és 3 éve élnek együtt. Vagyis nővérem is majdnem annyi idős volt, mint én most, amikor megismerte a párját és azóta is együtt vannak, jól megvannak. Nyáron kérte meg a barátja a kezét, jövő tavasszal tervezik az esküvőt. Szóval nem biztos, hogy szakítani fogunk, mert nővéremnek is ezt mondták a szüleink és mégis együtt vannak még mindig. Én hiszek benne, hogy nekünk is sikerül! :)
2014. aug. 22. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 a nővérednek!
2014. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!