Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni, hogy elég vagyok valakinek?

Figyelt kérdés
A tegnap elmentem bulizni és táncolás közben kezdtem gondolkodni, hogy annyi jobb lány van mint én, magabiztosabb, szebb, stb. A párom (vagyis nem tudom, hogy nevezzem, mert nincs ki mondva a kapcsolat) miért akarna engem, miért nem tudjuk kimondani a kapcsolatot, hogy ha már amúgy is olyan, de igazából az a baj, hogy nem tudom mit kezdjek azzal a helyzettel, hogy nem hiszem el, hogy elég vagyok .

2019. nov. 10. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert megragadtál tiniszinten.
2019. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem szereted magad, önértékelési problémáid vannak. Ezen próbálj meg dolgozni, mert ha az emberek azt látják, hogy lebecsülöd saját magad akkor előbb utóbb ők is úgy fognak hozzád állni és ki fognak használni.
2019. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz. Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, és növeld az önbizalmad.

Egyedül csak te tudod ezt megoldani.

2019. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Valamiben biztos több vagy mint mások! Én párom se egy bombázó,ráadásul két gyereket nevel egyedül, mégis nagyon jól érzem magam vele, meg amivel megfogott, az a talpraesettsége, illetve nagyon jókat beszélgetünk. Előző kapcsolatomban pont ezek hiányoztak, így különösen tudom értékelni most ezeket. Különben neki is szokatlan, hogy valaki ennyire ragasztkodik hozzá ;)
2019. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
És miért is nincs kimondva? Mert így pont azt mutatja, hogy nem is vagy ahhoz elég jó, hogy fel legyél vállalva.
2019. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az,hogy nincs kimondva a kapcsolatotok mit takar? Facebookon nincs? Mert az semmit nem jelent! Nálunk se volt hónapokig, van aki úgy van vele, hogy az csak rá tartozik és nem kell hogy az ismerősei, kollégái ezen csámcsogjanak.
2019. nov. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem is tekint rád úgy mint a párjára...
2019. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!