Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha egyéb okokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egyéb okokból vissza kell utasítson benneteket egy nő, miért vagytok képtelenek elhinni, hogy valóban szeret titeket, de vagy az időzítés, vagy a hely, vagy bármi nem alkalmas?

Figyelt kérdés
Kétszer is voltam olyan helyzetben, hogy egyéb okokból nem tudtam összejönni a sráccal, később férfival, és egyszerűen nem hitték, vagy azóta sem hiszik el, hogy szerelmet éreztem irántuk. Ez miért ilyen hihetetlen? Tegnap is volt itt egy kérdés egy fickótól, hogy munkanélkülisége miatt akarja most a rossz időzítésre hivatkozva visszautasítani egy csinos nő közeledését.

2018. febr. 2. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha én szerlmes vagyok az azt jelenti, hogy fontos számomra az a nő és nagyon vele szeretnék lenni. Igaz, elég ritkán vagyok szerelmes. És, ha még beteljesülni is látom a dolgot akkor nem utasítom el legyek bármilyen elfoglalt. Heti pár órát biztos rá tudok szánni és megmondom, hogy egy darabig ilyen lesz a kapcsolat, de igyekszem több időt vele lenni.


Szóval nálam nem nagyon lehet erre kifogást találni.

2018. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem elfoglaltság az oka? Lehet más ok is, pl. egészségügyi, családi, bármi.
2018. febr. 2. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok az okokra...

Nemrég volt egy lány, aki előadta, hogy mennyire szeret, de nem akar újra távkapcsolatot. Értelemszerűen nem hittem el. Rá pár hétre elutazott egy csávóhoz.

Egy másik lány szintén előadta, hogy szerelmes belém. Kiderült, hogy pasija van.

Nos, azért nem hisszük el, mert unjuk a kifogásokat. Persze, történhet tényleg kivételes eset, amikor a két fél nem tud együtt lenni, de általában a helyzet az, hogy az egyik fél nem akar a dolgokért küzdeni.

2018. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Tehát a tapasztalatok azt mutatják, hogy ha valaki hivatkozik bármilyen okra, akkor az kifogásnak van nyilvánítva, ebből arra következtettek, hogy nem szerelmes az illető, mert ez a gyakori tapasztalatotok.

Hát ez van, mondjuk ami volt, elmúlt.

De tényleg vannak kivételek, mert én írtó szerelmes voltam, s tán még mindig az vagyok.

2018. febr. 2. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, és várok, persze az ok természetétől is függ. Ha elhárul az ok és még mindig nem akar járni velem, onnantól már kifogásnak gondolom és lelépek.
2018. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!