Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit láthat bennem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit láthat bennem és miért szeret engem? Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen barátom lehet.

Figyelt kérdés

Egy átlagos, szürke, félénk kisegér vagyok. Szemüveget viselek és fogszabályzóm is van. Nehéz életem volt. Apám alkoholista, pokollá tette az életünk. Talán ezért is vagyok zárkózott és félénk.


Anyagilag sem álltunk a helyzet magaslatán. Szerettem volna óvónő lenni, de sajnos nem volt pénzem. Érettségi után dolgoznom kellett, jelenleg is egy nagy áruháznál vagyok pénztáros.


Velem szemben a párom diplomás, nyelveket beszél és jól keres. Sportos és helyes is. El sem tudom képzelni mit láthatott meg bennem, egy teljesen más világot képvisel. Az előző barátom megcsalt és kihasznált, ehhez képest a tenyerén hordoz.


Elmondhatatlanul boldog vagyok, mégis értetlenül állok. Még álmodni sem mertem volna ilyen barátról. Nálam sokkal szebb és okosabb nőket is simán találhatna.


Apuval szemben is megvédett, amikor nálunk járt. Már tervezgetjük az összeköltözést. Picivel több, mint fél éve vagyunk együtt. Soha ennyi figyelmet és törődést nem kaptam még. Néha azon agyalok, ezt hogyan érdemelhettem ki és mit láthatott meg bennem?


Annyi negatívummal találkoztam mind az életben, mind itt az oldalon. Nem szeretnék senkit sem megbántani vagy bosszantani, de itt állandóan azt írják, hogy az átlagos emberek ne reméljenek semmit. Akkor ez mégsem igaz?


Huszonkét éves vagyok egyébként.



2016. máj. 2. 20:38
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Na, inkább élvezd a dolgot. Exemmel pontosan ugyanígy voltunk. Viszont, ha az otthoni negatív dolgok rádnyomják a bélyegüket...na akkor kell aggódnod. Legyél pozitív, ne kombináld túl a dolgokat.

26/F

2016. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fejeztem ki magam.

Nagyon boldog vagyok mellette, de még mindig nem tudom elhinni.

2016. máj. 2. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom elege lett a csinosabb de felszínes lányokból, te biztonságot adsz neki hisz nem valószínű, hogy megcsalnád mással, mikor az isten lábát fogtad meg és lehet nem is kezdenek ki veled annyian napi szinten, mint egy szebb lánnyal így izgulnia sem kell ez miatt. De amúgy miért fontosak a miértek?Én is lassan diplomás lány leszek és nem is szürke egér viszont páromnak majd egy ilyet is eltudok képzelni, mint te(persze férfiban) ha meg lesz köztünk a szikra.
2016. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Az itt lévő emberek döntő többsége súlyosan begyepesedett, rosszindulatú, dühös, elcseszett ember. - és még nagyon finom voltam.

Az itteni válaszolók tanácsait kétszer is gondold meg, ne próbálj hatalmas következtetéseket levonni belőle. Szóval ezzel ne is foglalkozz.



Egyébként azt a hibát ne kövesd el, hogy a barátodnak azt szajkózod, hogy nem érdemled őt meg, illetve soha ne próbáld túlságosan is félteni a kapcsolatot, mert egy idő után ez negatív hatással lenne a kapcsolatra.

Egyszerűen csak élvezd és legyél nagyon boldog. :)

2016. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

ma 20:43


Ez nagyon demagóg válasz lett, mellé még szemét is.

2016. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok és sok boldogságot nektek!

Azt, hogy mit lát benned, neked kéne tudnod, mert magadról nem nagyon meséltél, csak a múltadról, anyagi helyzetetekről. Milyen a személyiséged? Hogy viselkedsz vele? Gondolom ebben lehet a megoldás :)

Én is azt tudom javasolni, hogy maradj pozitív, ne kételkedj benne, élvezd, hogy szerencsés fordulatot vett az életed.

2016. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:

Értettem Kérdező, h mire gondolsz, épp ezért adtam a fenti tanácsot. A kételkedés kétséget szül, utána meg elszalad veled a ló, s elveszted azt, ami még most a tied.

Okosan csak. A meddő gondolatoktól szabadulj meg.

2016. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Magamról azt tudnám elmesélni, hogy félénk vagyok, nehezen tudok megnyílni.


De ha ez megtörténik akkor kedvesnek, barátságosnak nevezném magam.


Szeretek a természetben sétálni, zenét hallgatni, rajzolni. Szeretem az állatokat és a kis gyerekeket.


Teljesen átlagos külső. Szerintem semmi különleges nincs az arcomban. Középmagas, vékony lány vagyok. Pici mellekkel és lapos fenékkel, hófehér a bőröm.


Szóval ezért értetlenkedtem. Még senki sem mondta nekem rajta kívül, hogy gyönyörű vagyok meg aranyos stb...

2016. máj. 2. 20:54
 9/12 opened paradise ***** válasza:

Ne filózz ezen!

Szeret és nem szabad rágörcsölni ilyenekre,ezek a dolgok nem számítanak,nem ezek tesznek ki téged.

2016. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat.
2016. máj. 2. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!