Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy lépjen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy lépjen, ha látom hogy érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy pasi, akivel hónapok óta vonzódunk egymáshoz, volt mikor szomorú volt miattam és feltűnően miattam vidult fel és hajtott értem. Csak az a baj hogy van menyasszonya Londonban. Az a helyzet hogy egyszer azt látom hogy oda van értem és szeret, máskor azt hogy vonzódik de nem bizalmaskodik annyira. (pl.érintések) Vagy csak valamikor elfolytja az érzéseit előttem mert menyasszonya van? Vajon mikor egyedül van, akkor bevallja magának hogy szeret? Vagy nem

is szeret? Hogyan érjem el hogy legyen valami több?



2019. nov. 10. 21:36
 1/4 anonim válasza:
100%

Miért akarnál bármit is más vőlegényétől? Miből gondolod, hogy miattad volt szomorú?

Amúgy szerintem max csak bejössz neki, semmi több.

2019. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Onnan hogy megtudta hogy pasim van és szomorú volt aznap és nem hagyott békén hogy mutassam meg ki az, meg hajtott értem
2019. nov. 11. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van pasid, neki meg menyasszonya, és akarsz tőle valamit? Gratulálok.
2019. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh hát ez nehéz helyzet. Sztem ebbe ne menj bele bár tetudod de mi van hanem hagyja ott a menyasszonya érted te meg ott hagyod a pasidat szóval ez egy zsákba macska. Biztosat a bizonytalanért ne add fel lehet hogy neki ez egy fellangolas mert épp nincs ott a menyasszonya te meg kapora jössz neki.
2019. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!