Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit, vagy csak én látok bele többet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel egy helyen dolgozok, de csak heti egy alkalommal vagyunk konkrétan egy légtérben és akkor is teljesen más a munkakörünk. De feltűnt egy ideje, hogy próbál segíteni az én munkámban és próbál velem beszélni, mindig ő kezdeményezi a beszélgetést és legutóbb azt mondta, hogy milyen jó illata van a parfümömnek.

Nekem egy ideje tetszik ez a férfi, de nem akarom magamat hitegetni. Viszont eddig olyan férfivel sem találkoztam, aki így fejezze ki, hogy tetszem neki,(ha egyáltalán neki tetszem), inkább nyíltan beszéltek.


Igazából a kérdésem az lenne, hogy lehet, hogy valaki ilyesmikkel kezd közeledni és nem rögtön elhív randira? Vagy úgy viselkedek, mint azok a lányok, akik azt gondolják, hogy mindenkinek tetszenek, aki előre engedi őket? :D



2019. nov. 11. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer a másik oldalról de voltam már ilyen helyzetben. Segítettem egy kolléganőmnek kedves voltam vele de nem akartam tőle semmit. Én csak egy jó munkakapcsolatot akartam kiépíteni vele. Ha neked is tetszik akkor nagyon egyszerű. Mikor bókol akkor bókolj vissza és tereld a romantika felé a beszélgetést.
2019. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak pusztán kedvességből segít akkor húz egy bizonyos határ vonalat nem enged közel magához nem bókolgat nem dicséri az alakod stb csak jó fej.
2019. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!