Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, lehet-e ebből ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, lehet-e ebből ezek után több? Vagy csak én látok bele többet? :/

Figyelt kérdés
Ismerem pár éve.. (melóhelyen láttam meg először,de akkor én is,és ő is kapcsolatban élt) Volt pár alkalom amikor munka miatt beszéltünk,és már akkor is éreztem a szikrát..de ennyiben ki is merült..utána szinte eltúnt nagyon ritkán láttam,el is felejtettem. Eltelt azóta 4év,és a semmiből elkezdett keresni.Először kommenteket írt,majd e-mailekkel bombázott,és már az első nap céltudatosan írt pár programot,ha van kedvem talizhatnánk,persze ha van jobb ötletem várja.. Eleinte a tipikus mozi vacsi beszélgetős sátás randik voltak..Nagyon jól elvoltunk közös téma pipa,kémia pipa,barátok bemutatása pipa..szép lassan kialakult,de nem akartam elsietni így mondtam neki a szexel várjunk..megértette így vártunk vele,mikor sorra keltült az is nagyon jó volt,szóval jó volt minden. azért sokszor feszült voltam,14 év van köztünk,ami mondjuk nem érezhető egyáltalán, de azért ő elég menő pozicióban dolgozik,ezer helyen volt már a világban, én meg csak egy kis emberke vagyok a sok közül..meg sokszor azon paráztam nehogy hülyeséget mondjak vagy beégjek szóval nem tudtam magam teljesen elengedni és magamat adni. majd nagyjából 1-1,5 hónap után volt egy kis összezörrenés,és benyögte lehet mégsem volt jó ötlet..lehet nem áll kész,rendbe kellene elöször tennie magát.. szóval normálisan megbeszéltük a dolgot hogy nem eröltetjük. majd jött azzal hogy attól még talizhatunk,meg lehet csinálni közös porogramokat..elöször nevettem mikor felhozta a témét, de így is lett.elmentünk párszor moziba,bent is taliztunk kávéztunk beszéltünk..úgy gondoltam lehet jobb barátok leszünk mint hogy kapcsolatban legyünk,kezdtem elengedni magam és már nem feszültem rá a dologra..nem volt semmi bepróbálkozás csak elvoltunk..pár hónapja otthonról dolgozik egy sérülés miatt,így volt pár hét amíg nem taliztunk,de egyszer elhívott hétvégére magához örülne egy kis társaságnak címszó alatt. azóta voltam már 1-2 hétvégét nála, film maraton,főzés, barátaival sörözés..de semmi szex,semmi kontakt.Viszont a 2.hétvégén valami változott,filmezés közben simogatott,megfogta a fenekem,egyszer megfogta a kezem és úgy aludtunk el, észre vettem hogy egyre többször érint meg,ha csak elmegy mellettem akkor is..majd mondtam neki hogy vele álmodtam,de nem fejtettem ki neki.(szexeltünk)rávágta hogy szexeltünk? hát mondom talált :) és mondta ha szeretném végülis nincs akadálya,erre mondtam hogy ez nekem miért is jó ha csak én akarom? erre ki mondta hogy csak te akarod? be is próbálkozott de annyira meglepett és bepánikoltam hogy rávágtam hogy inkább ne,amit persze megbántam, később azért adtam neki jeleket,meg célozgattam,erre ő meg hát azt mondtad nem lehet..így nem volt semmi, de azóta is ugyan úgy keres,beszélünk, megvan beszélve egy következő mozi..egy következő hétvége is. szóval nem tudom én látok bele többet,vagy lehet mégis kialakulhat valami? Vagy csak úgy van vele hogy hm egy kis extra belefér.
2019. okt. 9. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tobb lehet-e? Nem ertem, nalam forditva van, eloszor osszejovunk es utana szexelunk. Nem pedig eloszor megdugatom magam es aztan kerdezem hogy osszejon-e velem.
2019. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet ezt nem írtam egyértelműen,kértem ne siessük el a szexet,akkor már együtt voltunk..
2019. okt. 9. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha mar egyutt vagytok, akkor mar mi tobbet szeretnel. Hazassagot?
2019. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Nekem sem tiszta a kapcsolatotok lenyege. Definialnad, hogy te mit ertesz az egyutt vagyunk szavak alatt? Mert a leiras alapjan olyan, mintha ez a kapcsolat neha partneri, neha barati lenne, de igazabol egyik se.


Eloszor is le kene szogezni par dolgot. Pontosan mit akarsz te ettol a kapcsolattol? Haz, csalad, gyerekek, nyaralasok, nyugdij? Ezert nem tudod magad se, hogy mi van, mert a semmiben logsz, adhoc modon elsz, 1 napnal elorebb nem gondolkodsz. Nem mintha a joval idosebb baratod nagyon mas lenne, de az o viselkedese mogott tobb tudatossagot velek felfedezni. De o nem akar veled se hazat, se kozos gyereket semmit. Szorakoztatod, neki meg jol esik.


43F

2019. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj nem dehogy.együtt voltunk,majd szakítottunk,de jóban váltunk el..de viszont azóta is mint barátok találkozunk,közös program megyek hozzá stb..de semmi szex. és miután ő mondta hogy ne legyen több,akkor nem értem miért közeledik így..eleinte nem közeledtem felém,(nyílván nekem ugyan úgy tetszik most is meg minden ) és ő sem közeledett..tényleg csak elvagyunk..amit írtam hogy egy ideje többször van hogy megérint, simogat.a kémia még most is megvan az tény,be is próbálkozott..ezért kérdeztem hogy lehet-e még ilyen helyzetből valami több,vagy csak én látok bele többet,és csak tényleg baráti kapcsolat lehet kis extrával.
2019. okt. 9. 21:50
 6/10 Rockarc ***** válasza:
100%

14 evvel idosebb nalad. A fiatalsagodnak szol az, hogy keresi a tarsasagod, nem a szemelyisegednek, hiszen azzal nem tudott egyutt elni.


De a kerdesekre nem valaszoltal. Mi a celod ezzel az emberrel? Mit akarsz tole? Mit varsz a kapcsolattol? Hogyan kepzeled el 1-3-5-10 ev mulva? Ezeket ne keruld ki soha. Ha ezekre tudsz valaszolni, akkor tudsz tovabblepni. Legalabbis megkerdezni tole ugyanezeket. Aztan lehet rajta filozni, hogy mennyire egyeznek. Nekem mirol szol egy kapcsolat? Mozibajarasrol meg fozesrol? Fel kene noni, mar nem vagy tini.


43F

2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondta hogy a személyiségem miatt lett volna vége, hiszen ha nem szeretné a személyiségem nem keresne még most is.. Üzenetben kicsit bővebben kifejtettem a dolgot,és válaszoltam a kérdéseidre. remélem kielégítő volt..
2019. okt. 9. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?

Latszik, hogy az elejen rajott o is, hogy te tobbet akarsz, o meg lazat, ezert kezdte leepiteni a dolgot. Annyira sablonos, meg a parbeszedek is.

A pali jatszik veled, de ebbol nem lesz semmi, csak ilyen szexkapcsolat, ahogy most is. Te meg sirni fogsz...

2019. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te látsz bele többet. Ő meg már tudja, mit kell mondania egy fiatalabb lánynak, hogy a tenyeréből egyen.
2019. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajna te beleültél a hintába....
2019. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!