Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, voltatok már szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már szerelmesek tőletek sokkal idősebb férfiba? Pl aki apátok lehetne.

Figyelt kérdés

Hónapok óta odavagyok egy férfiért, de nem mondtam neki, mert apám lehetne :/ A korombeli fiúk nem jönnek be, mert ők manapság már nem elég férfiasak, hanem inkább kisfiúk. Akibe belezúgtam, az pedig érett, kedves, vicces, aranyos, okos, segítőkész, mindig megnevettet. Minden alvás előtt rá gondolok. Ő annyira más, mint a többi. Tudom, hogy egy ilyen fiatal lányba, mint én eszébe se jutna beleszeretni :/

Hogyan felejtsem el?

22/L



2019. nov. 12. 15:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem is lennék. Én is 22 éves vagyok és tényleg sokszor éretlen a korosztályunk, de azért eszembe nem jutna egy apám korabeli emberrel bármit is kezdeni. 25-30 éves korosztályban már biztos több a férfias férfi, keress inkább onnan.
2019. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
Na, már megint egy vén phasz kamu kérdése.
2019. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Már megint az "ez is kamu" hozzászólás... Attól, hogy veled nem történt ilyen, még mással megeshet. Idióta.
2019. nov. 12. 15:18
 4/28 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: igen, vannak komolyak abban a korosztályban is, amire te gondolsz, de már mind foglaltak, akik tetszenének... :/
2019. nov. 12. 15:20
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem, 22 évesen élni, szórakozni, világot látni akartam, nem apukámmal tölteni az időt. Egy csoport társunknak volt idősebb pasija, órák után mindig kellett hazarohannia, mert a pasi féltékeny volt, meg főzni kellett neki a vacsorát.
2019. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én szeretek főzni és gyereket is szeretnék.
2019. nov. 12. 15:26
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem vonzott a szüleim korosztálya.
2019. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Én is csak idősebb férfiakkal tudtam mindig komoly kapcsolatot kialakítani, velük tudtam egy szinten lenni. De azért az apám korosztályú férfi már sok lett volna. Én is azt tudom mondani, hogy keresgélj inkább 30 körüliek között. Ez az a korkülönbség ahol már megvan az az érettség amit keresel de nem különböznek annyira a prioritásaitok és céljaitok.

És bár nem egy népszerű vélemény de én mégis azt mondanám, hogy egy próbát megér a nagy korkülönbség is. Én láttam erre már több példát ahol teljesen jól működött és a mai napig együtt vannak. A korkülönbség nem feltétlenül jelenti azt, hogy más céljaitok vannak, ha például egyik fél sem szeretne gyereket (vagy a fiatalabb fél maximálisan benne van, hogy fiatalon gyereket vállaljon) akkor nem lesz áthidalhatatlan különbség. Arra nincs az embernek ráhatása, hogy kibe szeret bele, nem mindig számít a korkülönbség. Nyilván ha ő egyáltalán nem nyit feléd akkor nincs értelme futni utána de önmagában a nagy korkülönbség nem ok arra, hogy elengedj egy kapcsolatot.

2019. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

"Első válaszolónak: igen, vannak komolyak abban a korosztályban is, amire te gondolsz, de már mind foglaltak, akik tetszenének... :/"


Minek sajnáljalak ha nem akarod észre venni az átlagot, mert nem tetszik.. rohadj meg egyedül úgy ahogy én a te gondolkodás módod miatt fogok, meg az összes nő ilyen gondolkodása végett. Minden a külsőről szól. Ha mindig ilyen lett volna a világ, már kihaltunk volna.

2019. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Ja, ha leírom, hogy nem, akkor le vagyok pontozva? Mégis mit csináltam volna 22 évesen egy 50-es pasival? Mert az az apám korosztálya. Látszik, hogy egy öregedő pasi írta ki a kérdést.
2019. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!