Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtetted el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtetted el a viszonzott beteljesületlen szerelmed?

Figyelt kérdés
Elmesélnéd a storyt? Hogyan váltatok el? Olyanra gondolok amikor mindketten szerettétek a másikat, de nem lehettetek együtt mert pl. az egyik fél házas volt, vagy mindkettő.
2019. nov. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a Romeo és Júliát, és megöltem magam.
2019. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem válasz ez sem, de erről szól:

https://www.youtube.com/watch?v=CIfl4KJBqhs

2019. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen nincs. Ha 2 ember szereti egymást az összejön. Nincs olyan hogy nem. Akkor ott az volt hogy az egyik nem akart összejönni. Mert ha házas akkor nincsen válás? Tényleg sok ész kell ehhez. Ha egy másik embert szeretek akkor nem leszek olyannal, akit nem szeretek és szakítok vagy válok. Csak ész kell ehhez.
2019. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Győzött a vágy. Nálunk rengeteg hátráltató tényező volt, de küzdöttünk egymásért, néha olyan volt, mint egy szappanopera, rengeteg holtpont, vívódás, kerültük egymást.

Három év kellett mire összejöttünk, akkor még csak barátság extrákkal, de jóval több volt mint barát, azt nem tudom mennyi idő, de sok, mire felvállaltuk a kapcsolatot.

2019. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátok voltunk,szerettem, majd amikor szakított a barátjával bepróbálkoztam nála. Azt mondta ő is elkezdett érezni irántam valamit. Többször lefeküdtünk, majd bejelentette, hogy visszamegy az exéhez, mert túl sokat beletett a kapcsolatba, hogy vége legyen. Azt mondta maradjunk barátok, mert fontos vagyok neki, de köszöntem nem kérek belőle ezek után. Azóta nagyon ritkán beszélünk.


Nagyon megviselt ez az egész, de már túl vagyok rajta, de ami először eszembe jut róla az, hogy átb*szott.

2019. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!