Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Kicsit hosszú lett, de aki elolvassa annak köszönöm.

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú helyzetbe keveredtem és eléggé megvisel. 5 éve van párom, de van a múltamból egy beteljesületlen szerelmem. Újra beszélgetünk ezzel a fiúval, persze semmi sem történt köztünk,de amióta beszélünk elő jöttek bennem az érzések és most erősebbek mint valaha. Imádom a páromat, köztünk minden jó, de tényleg, nagyon rendes, jól kijövünk, de attól tartok aki iránt ezt a nagy lángoló szerelmet tudnám érezni az ez a régebbi fiú. Nem tudom mi tévő legyek. A fiúval az a baj, hogy nem beszél az érzéseiről hiába kérem. Állítólag azért, mert amikor összejöttem a párommal az neki rossz érzés volt, mert szerelmes volt belém és úgy gondolja felesleges beszélnie az érzéseiről. Meg úgy gondolja én már annak idején döntöttem amikor összejöttem a párommal. Ez rendben van de így se maradhat ez az egész, mert ez szenvedés. Én már elköszöntem tőle, de 2 nap után újra írt ilyen tök átlagos dolgot amit nem lenne muszáj, szóval gondolom nem akar elszakadni tőlem és azért írt. Nem értem ezt. Annyira megvisel, hogy már pszichológuson is gondolkozok. Egyszerűen nem tudom ezt elfogadni és feldolgozni. Ha bárki tud tanácsot adni ez esetben,szívesen fogadok bármit. Köszönöm!

2019. ápr. 25. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha minden jó a mostani pároddal akkor ne tedd tönkre azt egy plátói szerelemmel.A múlt már elmúlt.Engedd el, mert csak elrontja a jövőd.
2019. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, akibe szerelmes vagy.
2019. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Köszönj el megint, és ne írogass vele, ha nem tudod mindezt érzelemmentesen tenni.
2019. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát, ez nagyon szép volt... bele is borzongtam. Kár, h egy töketlen írja mindezt....
2019. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a töketlen pár kérdéssel odébb van. :D Elnézést.
2019. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
engedd el
2019. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igazából a fiúval már nem ez az első, hogy "visszatértünk egymáshoz". Régen amikor jó viszonyban voltunk és kb naponta találkoztunk( egy munkahelyen dolgoztunk) akkor is volt pár hét amikor közelebb kerültünk egymáshoz, de egyik napról a másikra olyan volt, mintha mi sem történt volna, de ettől függetlenül ugyan úgy beszélgettünk meg minden. És ez nem egyszer ismétlődött meg. Nem értem miért volt ez így, de talán bizonytalanok voltunk még akkoriban.
2019. ápr. 25. 23:26
 8/20 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem ez nem viszonzatlan, nem plátói, hanem beteljesületlen, reménytelen dolog, kb sose lehettünk együtt, mert mindig volt valami ami miatt nem.
2019. ápr. 25. 23:27
 9/20 A kérdező kommentje:
Volt, hogy 2 évig, volt hogy 3 hónapig nem beszéltünk. De mondom volt, amikor a közelebb kerülés után is simán ugyan úgy jóban voltunk. Szóval elég érdekes. Aztán most kiderult évekkel később, hogy amikor nem beszélt velem, az féltékenység miatt volt javarészt.
2019. ápr. 25. 23:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Én egy valamit nem értek ebben a szép romantikus sztoriban: ha annira nagy szerelmed ez, akkor mégis mi a fenéért jöttél össze akkor a paroddal helyette???


Ezt sérelmezte a srác is. Nos, elárulod, hogy ha már akkor is képben volt, miért mást választottál helyette?

2019. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!