Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a rosszabb, a beteljesü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb, a beteljesületlen szerelem vagy ha valaki egyáltalán nem talál szerelmet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem utáni zuhanás a legrosszabb. És utána mindig erre fogsz vágyni. Ha meg sem tapasztalod ez milyen, az szerintem kevésbé fáj...41f
2018. okt. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek...néha azt kívánom, bárcsak inkább teljesen kimaradt volna a szerelem az életemből :(
2018. okt. 13. 06:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Az eltagadott/meghazudtolt se kutya azért :D

32/f

2018. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a beteljesületlen.

Mindig ott lesz az a bizonyos "mi lett volna ha?" kérdés

Engem 10 éve kísért.Ezerszer kìvántam már,hogy bárcsak sosem ismertem volna meg a szerelmet.

2018. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem sokkal rosszabb.

Kb. mintha kapnál egy szelet csokit, és egy falat után elszednék tőled. Viszont ha nem kapnál csokit, akkor nem tudnád, hogy mit vesztettél.

2018. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!