Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi barátnőmbe beleszerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátnőmbe beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na, hogy egyértelműsítsük a dolgokat, csak a kérdésbe nem lehet nyilván hosszú és egyértelmű tényt leírni. :D

Korokat itt írom: 20/L, 23/F


2018 elején beregisztráltam Tinderre, és megismertem onnan egy lányt. Meg is volt nemsokára az első randi, kínos csend egyáltalán nem volt, végig jól el tudtunk beszélgetni, de egyikünkben sem éledt fel az a tűz a másik iránt. Néhány nappal később megbeszéltük, hogy mint 2 ember, nagyon jól kijövünk egymással, de párként ne erőltessük. Azóta jó barátok vagyunk, sokat szoktunk találkozni. Barátságban, pláne fiú-lány barátságban ő az érintéseket, ölelést nemigazán tudja elfogadni, ezt én később tudtam meg, így 2018 végén volt is egy rövid idő, hogy nem beszéltünk, mert úgy gondolta, hogy nyomulok rá (egy koncerten voltunk). Aztán kibékültünk, azóta sose ölelem meg, tudom, hogy nem szereti, bár 2018 végén talán valóban fellángoltam, ez elmúlt. Elkezdett ismerkedni egy sráccal (minden ilyet megbeszélünk), de a srácról nagyon rossz dolgok derültek ki, és zátonyra futott a dolog. Viszont amikor még ismerkedett, nekem belül nagyon fájt, persze felé azt mutattam, hogy örülök a dolognak, és remélem, összejönnek és minden rendben lesz közöttük. Most "kioffolta" a fiút, de az elmúlt 2-3 héten csak a lányra tudok gondolni, vele szoktam álmodni, és ilyen nehéz mellkas érzésem is van miatta. Talán még az is könnyebb lenne, ha inkább a barátság is megszűnne, de valahogy sose merem elmondani neki, hogy mit érzek. Talán el se hinné, nem tudom.


Mit javasoltok?


Bármit kihagytam ami talán fontos lehet, nyugodtan kérdezzetek a válaszokban, fogok kommentekben válaszolni.


2019. nov. 14. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki őszintén, főleg hogy azt írod könnyebb lenne, ha a barátság megszakad. Azt írod nem mered de gondolj csak bele, amíg nem mondod meg neki, addig vagy ugyanebben a nehéz helyzetben. Úgyhogy bátorság!
2019. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ismerkedj mással, lassan építés le ezzel a csajjal.
2019. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondtam neki.
2019. nov. 16. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi lett a vége? Ki offolt? Miért nem tudod egyből leírni, hogy mi lett.
2019. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy néz rám, de mindkettőnknek nehéz abbahagyni a beszélgetést, és most így mindkettőnknek fáj a dolog. Ő nem tud rám szerelemként nézni, én meg nem tudok rá sima barátként. Pedig hittem, és hiszek is a fiú-lány barátságban, több lány barátom is van/volt, senkinél nem történt ilyen, hogy idővel beleszerettem volna. Bár lehet, hogy nála ez már az elején így volt, csak nem jött ki a felszínen, csak legbelül éreztem. Nem tudom.
2019. nov. 16. 19:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégvalami: nem tudom, hogy ki/kik pontozta/pontozták le a másodikat. Én zöldet adtam neki, ez volt a véleménye, és végülis jogos is, neki is köszönöm a válaszát. Ahogy az első válaszát is, és aki privát üzenetet írt, neki is köszönöm.
2019. nov. 16. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Számomra egyértelmű volt, hogy a csaj nem akar többet, és a kérdező akart volna.


NA most tapasztalatom szerint nem túl jó egy arátságban hosszútávon. Viszont azt is tapaszaltam, hogy időel ez a fellángolás elmúlik, akkor ha nem igazán tartják a kapcsolatot egy ideig. Miután elmúltak lehet ismét keresni, s akkor már nem lesz olyan kíno, ezért mondtam amit.

2019. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha érdekelnek valakit a fejlemények, akkor lent írom őket.

Novemberben talán már másnaptól hogy bevallottam és nemet mondott, elkezdtünk újra beszélgetni, és elnyomtam magamban ezt az érzést, és barátságként működött. Március elején lett barátja és ez újra előhozott bennem mindent, és nagyon fájt ránézni a képekre. Egy teljesen békés beszélgetés után beláttuk, hogy most egy ideig jobb, ha nem beszélünk, de könnyen elképzelhető, hogy kiléptünk egymás életéből.


Eléggé vacak érzés, mert ebben a három hétben amíg beszéltünk a kapcsolata mellett, csak nem volt lelki erőm elmondani, hogy ez nekem mennyire fáj, eléggé sokat mesélt a fiúról, és az élő találkozásaikat leszámítva (amik amúgy is eléggé ritkák) eléggé sok negatívumot mondott, és mind akkor, mind most azt gondolom, hogy mellettem boldogabb lenne, jobb kezekben lenne. (Példa: a lány elutazott munka után, amikor 4-kor végzett, hogy találkozhassanak, de a pasi annak ellenére, hogy 2-kor végez, lusta elutazni a lányhoz, és eléggé trágár üzeneteket is írt a lánynak, olyanokat, amiket én a nemlétező kutyámnak se mondanék.)


Pedig én tényleg úgy hiszem, hogy nagyon jó csapatot alkothattunk volna, igazából úgy éreztem, hogy minden megvolt a másikunkban ahhoz, hogy boldogok legyünk együtt, hetente jó tucat órát eltöltöttünk együtt, és a 2 év alatt összesen kettő darab komolyabb összekapásunk volt, abból az egyik ráadásul félreértés miatt volt.

2020. márc. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!