Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Röviden:

-Van egy lány akivel évek óta osztálytársak vagyunk,a kezdetektől rendkivül jó volt a kapcsolatunk azonban az utóbbi fél-egy évben rendkivul sok idot toltottunk egyutt és teljesen beleszerettem. A problema ott kezdodik,hogy utolso evunk a suliba eretsegi elott utánna a csaj USA-ba megy tanulni,illetve tudom ,hogy milyen pasik jonnek be szoval amugy sem lenne egy csopp esélyem se nala szoval semmikeppen nem mondanam el neki az igazat.... A problema viszont ott kezdodik,hogy az elmult hetekben teljesen kikeszultem. Egesz nap roszkedvu vagyok a barataimmal sem beszelgetek, hetvegen probaltam elmenni buliba, inni meg a fuvet is kiprobaltam de csak o jart a fejembe,koran haza is mentem minden alkalommal,egyszeruen nem tudtam magam jol erezni. Szoval elhataroztam,hogy egyik naprol a masikra minden kapcsolatot megszakitok vele. Suliban abszolut nem beszelgetek vele,szinte kerulom stb. Szerintem nem tudja,mi van velem mert kerdezte en azonban elkuldom mindig,hogy csak rossz napom van ennyi...Talán igy az utobbi idobe javult a helyzet azonban meg mindig k.. sokat gondolok rá.. Mit csinálnatok a helyembe? Folytassam ezt, és ezt a par honapot eretsegiig kibirom aztan majd ugyis elfelejtem mert nem talizunk jo darabig vagy ti mit csinalnatok?


Bocsi az irasert,telorol irtam. köszi


2015. febr. 9. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
F/18 és lány is 18
2015. febr. 9. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen a helyedben én ,de ez csak én vagyok azt tenném amit leírtál szép lassan kiiktatnám az életemből és majd elfelejtem.
2015. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Haver, az a baj, hogyha barátként kezelted eddig, akkor továbbra is barátként fog rád tekinteni.


A pasik gyakran beleszeretnek a lánybarátjukba, de ez sosem történik meg fordítva, kivéve akkor, ha tökös a srác, és felkeltette a csajszi érdeklődését.

2015. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is évekig csak barátnak tekintettem,nem is tetszett ugy igazan sosem még is sikerült beleszeretnem :S
2015. febr. 9. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék kérdező, a továbbiakban hogyan alakult ez az érdekes történet. Amennyiben nem kívánod kihirdetni, kérlek írd meg magánban.

Köszi.

2015. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!