Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek én ekkora szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek én ekkora szerencsétlen, hogy nem tudok egyetlen lányt sem találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, de sosem volt párkapcsolatom. Már kezdetem feladni az egészet hogy nekem valaha is lesz barátnőm. Egyszer csak megismertem egy lányt akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak az első pillanattól kezdve, ismerkedtünk, voltak közös programjaink. Pár hónapig ismertünk egymást, nem voltunk még együtt, de én úgy éreztem hogy őt elfogadnám barátnőnek, és nagyon örültem hogy végre lesz barátnőm. Erre már hetek óta nem válaszol nekem, és már kezdem feladni hogy látom e még valaha őt, lehet talált jobbat nála:(

Hogy lehetek ekkora szerencsétlen hogy először 23 évesen találok lányt akivel lehetett volna valami, erre így járok?

Nagyon szomorú vagyok emiatt a lány miatt, nagyon megszerettem és nagyon beleéltem magam.


2019. nov. 20. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár hónap ismerkedés után addig sikerült eljutni, hogy "elfogadnám barátnőnek"? Ne csodálkozz, hogy lelépett!
2019. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lol. Amikor megismertem a 21 eves barátnőm, köv hétre már elhivtam randizni, addig folyamatosan huztuk egymás agyát, majd ott össze is gabalyodtunk. Második randin lefeküdtünk. Másnap harmadnap is együtt lógtunk. Egy héttel az első tali utan vilagos volt hogy ez kapcsolat a javából. Ket het utan mar csalad baratok is ismerték. Csak azert irtam le, mert te meg honapok után is csak filozofálgatsz hogy mi lehet ebből. Más egy hétvège alatt levarázsolja a bugyiját és te ejtve vagy.
2019. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor most én is panaszkodjak?

Én tinderezek mert sajnos a pasik többsége képtelen élőben ismerkedni, mert ugye látom pl a villamoson hg egy csávónak megakadt a szeme rajtam néz 20percig aztán leszáll és még visszanéz 3szor.............

De a tinder se jobb ott b*sznak bele érdeklődni és még ők várják hogy én keressem őket. Ha egy nap nem írok neki akkor halálosan besértődnek.

Mi van veletek férfiállatok???

Jó tudom vannak ilyen nők is :D de lassan én is stroke-ot kapok.

L

2019. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg azzal van tele a tököm, hogy senkivel nem lehet normális tempóban haladni. Hetekig húzzák a találkozót, lemondják, minden szar fontosabb. Másra sem vágyom, mint egy biztonságos, stabil kapcsolatra, de ez az egész kicsinál. Fel is adom.

28F

2019. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát igen sajna én is így vagyok vele,több mint 2hónapja dumálok egy csajjal, de valami miatt nem akar eljönni randizni..
2019. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!