Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol és hogyan vallottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan vallottak nektek szerelmet/vallottatok szerelmet?

Figyelt kérdés
Akinek szerelmet vallottak, érezte, hogy vallomás jön, vagy meglepődött?
2019. nov. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
whatsapp, volt olyan párom aki egy veszekedés után elment, aztán utána sírva visszajött... Az megérintett lelkileg
2019. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Kivilágított medencében. Nem ért váratlanul, lógott a levegőben hónapok óta. Vártam, hogy mondja és kicsit talán ki is provokáltam. A medence téma később az eljegyzésünknél is visszatért, ugyanis egy privát jacuzziban kérte meg a kezem :D
2019. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Volt olyan, mikor számítottam rá, olyan helyzet adódott, és olyan is előfordult, hogy épp a vacsorát készítettem neki, egyszer csak szerelmet vallott. Mindaddig nem kínos, míg olyan ember mondja, akivel kölcsönös a dolog. Egy őrült rajongóm az utcán mondta el, mennyire szerelmes belém, és hogy én milyen szemét nő vagyok, hogy nem élek ezzel a lehetőséggel, mert ő lenne a legjobb dolog az életemben.
2019. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Soha nem vallottam szerelmet és nekem sem senki. Talán ezért is jó a párommal a kapcsolatunk.
2019. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátnőmmel úgy történt a szerelmi vallomás, hogy sokat beszélgettünk, mindenben hasonlítottunk, szinte szavak se kellettek, már tudtuk ki mit akar mondani. Hosszú hónapokig csak úgy tettünk mintha a legjobb barátok lennénk, aztán egyik pillanatról a másikra a csaj egy nehéz nap után megkérdezte hogy valójában én mit is akarok tőle, de ezt kicsit fennhangon, mert ha csak játszok akkor ő ebből kiszáll. Erre én "gyerünk, mondd ki". Jött tőle a válasz hogy nem, előbb én... Tovább erősködtem hogy mondja már. Aztán megtört és kimondta hogy "szeretlek". Itt aztán végem lett, annyira boldog voltam és szerelmes. Ő is bevallotta hogy első perctől szerelmes volt belém.


Sajnos nem lett belőlünk férj és feleség, csak egy örök szép emlék maradt életem végéig. 30/f

2019. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!