Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vallanátok/vallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vallanátok/vallottatok szerelmet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem azt mondta, hogy jobb veled, mint nélküled :) miközben sétáltunk a Duna parton :)
2019. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és ez volt 14 éve :) azóta is együtt vagyunk :)
2019. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Előzőhöz: jó hallani, h létezik ilyen
2019. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ő is viszonozná szerinted?
2019. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Köszi....azért megszenvedtük rendesen, 2x szakítottunk előtte, de nem bírtunk 2-3 hétnél tovább egymás nélkül, s 3-adszorra csak összejött :DD / első voltam/
2019. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Egy közös, késő délutáni séta után, mikor a nap már lemenőben volt, gyengéden magamhoz húztam a lányt. Ártatlan kutyaszemekkel mélyen a szemébe néztem. Megköszöntem, hogy engem választott és hogy összejöttünk. Elmondtam neki, hogy benne megtaláltam mindazt a sok jót, amit egy nőbe kerestem. Nagyon szeretem és tisztelem mindezért! Ezután csókolózni kezdtünk.

39F

2019. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát, én már rég bele voltam szeretve (igazából egyszer így mondtam is neki mikor egy pár hónapja már találkozgattunk, hogy beléd fogok szeretni), aztán kb egy évnyi "járogatás" után az első közös több napos vakációnkon miközben valami tök másról dumált nagyban az ágyon, de egyszerűen úgy megrohant az az érzés, nem is "érdekelt", miről beszél, csak hogy ittvan, meg olyan amilyet akartam, és olyan jó vele, és akkor kibukott belőlem, hogy szeretlek. :)
2019. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!