Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a páromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a páromba, hatalmas a boldogság, mégsem találom a helyem a világban mert félek, hogy elveszítem. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nőbe és a nő is belém. Hiába találkozunk heti egyszer, meg beszélünk kb minden nap telefonon, nem találom a helyem. A munkám, a hobbijaim, az eddigi életem értelmetlennek tűnik. Teljesen függök a nőtől, annyira belehabarodtam. Eddig is voltam életem során szerelmes, de tudtam azért a munkámra is koncentrálni. Most azonban teljes letargia, félelem, hogy megszakadhat ez az újonnan jött boldogság. Mit lehet tenni, hogy ne gondoljak rá, és normális életet tudjak élni?

35/F


2019. nov. 27. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2019. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Túloz az egyes. Majd normalizálódik ez. Ismerős, én az első héten 5 kilót fogytam. Kínlódtam, nem voltam magamnál.

A 2. hónap végére újra tudtam enni rókázás nélkül, valahogy csak lekerült az üllő a mellkasomról, aludtam 2 óránál többet és ilyesmik.

Most fél évnél járunk, még mindig van, hogy olyan lyukas vagyok a hiányától, mint egy molyrágta szövet. Ijesztő tud lenni. Hol hegyen, hol a legmélyebb pokol bugyrában érzem magam. De ez egyre ritkább.

Kitartást. Lehet szar, de azért valahol milyen jó, hogy ilyen szerelem is van?

2019. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Túloz az első, közben leírod mennyire nem normálisak a reakcióid a hiányára. Szembe kéne nézni azzal, hogy neked is kellene terápia.


Ami a kérdezőt illeti, annak a forrását kell megtalálni hogy miért félsz az elvesztésétől és miért olvadtál vele ennyire egybe. Általában akkor szokott ilyesmi lenni, mikor gyerekként nem kapsz megfelelő minőségű/elegendő figyelmet a szüleidtől és felnőtt korodra megmarad az emiatt kialakult űr, és hogy végre betölti valaki.


Hogy a még erősebb függés miért alakult ki, azt megint szakemberrel lehet jól kibogozni. Csúnya esetben akár belenyúlhattál egy olyan nőbe, aki kihasználja a gyenge pontjaid, hogy azt csináld amit ő akar.

2019. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pszichológussal túloz. Az idő majd rendezi. Erre gondoltam.
2019. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!