Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két skorpió személy kapcsolata...

Két skorpió személy kapcsolata. Egyszer hatalmas boldogság, másszor kínzó szenvedés. Ezt meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

Akik nem hisznek a horoszkópban: ne olvassák végig. Én sem hittem benne, de mára igen, hiszen minden illik rám.


Én skorpió nő vagyok, szűz aszcendessel. A párom is skorpió, nem tudom milyen aszcendenssel.

Alapvetően a problémák abból származnak, hogy mindketten irányítóak vagyunk, és nem bírjuk, ha a másik irányít.

Ha ezzel nem lenne probléma, nagyon jól kijönnénk. Viszont mostanában azon jár az eszem, hogy ilyen veszekedésben nem szeretnék élni. Nagyon jó vele, de ha összeveszünk az nagyon durva, és nem vagyok biztos abban, hogy ez így rendben van.

Érdekelne azok tapasztalata, akik szintén ilyen helyzetben vannak.


2019. aug. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Meg, ha mindketten tesztek érte. Én és a párom is skorpiók vagyunk. Szoktak lenni nagy vitáink, mindketten osztjuk az észt, jó gyomorszájba vágósan, de valamelyikünk valahogy mindig kapitulál a végén. Aztán folytatjuk tovább az életünket. Több, mint 5 éve vagyunk együtt, kislányunk most lesz 1 éves, majdnem ő is skorpió lett. 🙃
2019. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakran ez a " utállak de kellesz" játszma jelkemez két skorpiót. Ha valamelyik elunja,lelép ,aztán vagy keres magának egy nyugisabb parnert vagy visszahúz az exéhez. ( aztán megint balh€ balhé hátán)
2019. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két idióta egy rakáson! 😂😂
2019. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!