Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember, akit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, akit itt ismertél meg, hosszabb ideig leveleztetek, de már nem beszéltek?

Figyelt kérdés

Hiányzik? Miért nem beszéltek és mit üzennél neki?


Kor, nem


2019. nov. 27. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen, de már nincs és nem is hiányzik. Semmit se üzennék neki.
2019. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen volt egy pár. Nem hiányzik egyik se.
2019. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen ember. Nem ebben a kategóriában kezdtünk levelezni, és ráadásul én intettem búcsút, mégis sokszor gondolok rá. Kicsit megbántam.
2019. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Van, de törölték magukat. 3 is

1 hiányzik közülük, mert sokáig együtt voltunk.

2019. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1 volt. Évekig tartottuk a kapcsolatot. Hirtelen bekattant, bunkó lett. Már nem éreztem a barátomnak. Egy év vergődés után lezártam. Egyáltalán nem hiányzik. Sőt! Örülök hogy lezártam. Kb 5 évig voltunk ismerősök.
2019. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Van. Egy srác, itt kezdtünk el beszélgetni szerelmi ügyek kapcsán. Majd viberen is beszélgettünk.

Már nem is emlékszem hogy maradt abba a levelezgetés. Nyilván nem gyakoriztunk már annyit v nem tudom:D

Nem különösebben hiányzik, én neten nem annyira tudok és nem annyira szeretek kapcsolatokat/barátságokat teremteni.

2019. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja azt nem írtam le hogy mi nem voltunk együtt neten meg semmi, csak jókat beszélgettünk és elsírtuk egymásnak a szetelmi ügyeinket.
2019. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Volt igen. Hiányzik is néha. N/29
2019. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Válaszoltam itt egy kérdésre. Nem sokkal később a kérdező privátban rám írt. Elkezdtük kibeszélni jobban a témát. Utána újabb témák jöttek, amiből egy baráti levelezés lett. Kb. 4 évig leveleztünk baráti stílusban. Tavaly februárban szakadt meg a kapcsolat. Szokása volt, hogy napokig nem válaszolt. Gondoltam, hogy megint ezt csinálja. Azóta sem írt vissza.


Egy kellemes emlékként maradt meg. Elbeszélgetnék vele arról, hogy mi történt vele azóta.


Neked is van egy ilyen ismerősöd kérdező?

2019. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Volt egyszer régen. Nagyon egy húron pendültünk, nagyon sokszor egyetértettünk és oldalakon át dumáltunk. Aztán több dolog kiderült, ami miatt beláttuk, hogy köztünk legfeljebb barátság lehet (20 év korkülönbség, nagy távolság) és valahogy elmaradoztak a beszélgetések. Néha eszembe jut, ha feljövök ide, de csak mint kedves ismerős. Néha látom kommentelni, még kinn a neve. :)

23n

2019. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!