Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember, akit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, akit itt ismertél meg, hosszabb ideig leveleztetek, de már nem beszéltek?

Figyelt kérdés

Hiányzik? Miért nem beszéltek és mit üzennél neki?


Kor, nem


2019. nov. 27. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Van, neha eszembe jut es hianyzik a ferfi
2019. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Van pár lány, aki rám írt az oldalon és jól elbeszélgettünk. 1 kivételével mind pár napos dumálgatás volt, aztán eltűntek. Nekem úgy tűnik, hogy sok lány amolyan tartalék lelki szemetesnek használja az oldalt. Olyat meg nehéz találni, aki komoly gondolkodású, mindenről van véleménye, nem csak pár sablondolgot tud mondani és vicces is.

Azzal az egy lánnyal néha dumálgatunk facebookon, de elég messze lakik, szóval személyesen még nem találkoztunk.

27 F

2019. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van, és hiányzik is, de azért szerelmes nem voltam belé. N
2019. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

Volt egy szexmániás feleség. Sokáig erotikus levelezés volt, képcsere, beszámolt minden félrekurásáról részletesen. Sajnos messze lakik így kimaradtam a strigulázásból es nem kerültem be a nevsorba.

Az eddigi legerotikusabb közös fantáziálás volt.

Mit üzenek? Ha összefutunk akkor nem marad szárazon.

2019. nov. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 LazyJones ***** válasza:
0%
Volt, szokott is néha hiányozni. Néha eltöprengek, hogy mi lenne, ha ráírnék, de azután elhessegetem az ötletet, biztosan megvan nélkülem is.
2019. nov. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Volt nagyon sok...

Egy hiányzik igazán, sajnos ő facebookrol és minden más platformról éltünt...

2019. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Van. Kor, nem.
2019. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nemrég írt egy kérdésemhez az illető nőszemély, pár levélváltás után jött a Facebook. De gyorsan feladta, nem nyekkent azóta se hogy él e még 😂

Egy cseppet sem sajnálom hogy így alakult.

30/F

2019. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!