Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exemet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exemet. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
6 hónapja szakítottunk. Ő mondta ki, hogy vége, azóta van új barátnője, viszont tudom, hogy nem teljesen boldog vele. Néha beszélünk egymással telefonon. Egyik nap összefutottunk egymással, jól elbeszélgettünk egymással. Szóba került a kapcsolatunk, és mondta, hogy lehet nem volt jó ötlet szakítani, de ennél többet nem részletezett. Elmondta, hogy a barátnőjével nem érzi azt amit szeretne érezni. Látom rajta, hogy nem boldog. Mondjam el neki, hogy még mindig szeretem, vagy inkább hagyjam az egészet? Úgy látom rajta ő is érez még valamit, és gondolkozik mi lenne a helyes megoldás.
2019. nov. 28. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ö mit akarna jelenleg! Mi is szakitottunk barátnömmel.már nem.most de sokszor hiányzik mert nagyon jó volt vele irtam neki sms-t de kb lepattintott! Emberfüggö ez a dolog is megpróbálná-e még újra vagy sem! Erre csak egy komoly beszélgetés adhat választ!
2019. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, ha veled sem érzi 100%osnak a kapcsolatot. Akkor nem szakított volna.
2019. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő szakított.

Ha megbánta, legyen kedves kezdeményezni, vagy valami.

Ha még annyira töketlen, hogy csak a biztos célpontra repülne rá, hát én hagynám.

2019. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább csak győzködöd magad...
2019. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még nem oldódnának meg a régi problémák.
2019. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!