Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok a fiu baratomba, talan mar ket eve :) de annyira felek hogy ha elmondanam neki elrontanam ezzel a baratsagunkat. Mit javasoltok ?

:(

22/f 22/L


2017. máj. 9. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne mond el neki csak sugd meg neki.
2017. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik fontosabb neked?
2017. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Game over van! Ebből jól te nem jössz ki!
2017. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiú barátodnak van kapcsolata?


Ha nincs, akkor és csak akkor, de ne úgy hogy "szerelmes vagyok beléd már 2 éve".

Ha beszélsz vele, mond azt, hogy az utóbbi időben elkezdtél többet érezni iránta, bizonytalan vagy és talán jobb lenne ha egy ideig nem találkoznátok.

Erre ne várj azonnali reakciót.


Ha pár napon belül keresni fog, akkor valószínűleg ő is érez irántad valamit és akkor elkezdődhet valami köztetek.


Ha nem keres, akkor tudod, hogy ő nem így érez, így rád van bízva a következő lépés.

Ha tényleg fontos a barátsága neked, akkor pár hét után nyugodtan megkeresheted, mivel nem rontottál rá és intelligensen kezelted a helyzeted, valószínűleg nem fog megromlani a barátság köztetek.

2017. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kapcsolat vèges

A barátság örök



Hallgatok :D

2017. máj. 9. 21:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs bnoje evek ota neki
2017. máj. 9. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed mond :)
2017. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!