Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyi idő ismeretség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő ismeretség után mondta először a párotok, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Nekem még nagyon friss a kapcsolatom tulajdonképpen alakul még csak (1 hónapja ismertem meg). Lekopogom, eddig minden jó, sokat találkozunk, figyelmes, ahogy viselkedik velem abbol is eddig az jön le hogy komolyan gondolja (illetve mondta is, pár barátjának is bemutatott stb). Tudom ez total más mindenkinél, csak kíváncsi vagyok, korábbi kapcsolatomban volt aki ilyenkor már mondta pl.

2019. nov. 30. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egyáltalán nem is beszéli az ilyeneket ki. Én előbb mondom, mert mondom, ha érzem.
2019. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már több, mint fél éve ismertük egymást, de akkor mondta először, amikor már három hónapja együtt voltunk (távkapcsolatban voltunk).
2019. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Három hét után, és akkor én is mondtam neki. Talán gyorsnak tűnik, de már a megismerkedésünk estéjén tudtuk mindketten, hogy minket egymásnak teremtettek. Ahhoz képest még sokat is vártunk vele :D
2019. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megfogadtam, hogy ha lesz még valaha barátnőm, soha nem fogom neki mondani. Abból jó nem sülhet ki.
2019. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!