Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi kell ahhoz, hogy beleszeressetek abba, akivel jol alakulnak a dolgok?

Figyelt kérdés
Azon kivul, hogy megvan a közös hullamhossz, jol elvagytok stb. A kerdesemet ugy ertettem, hogy mi az a plusz (mondjuk erzelmileg) ami miatt a lánnyal maradtok, beleszerettek? Tudom, mindenkinek mas csak kíváncsi vagyok:-)

2019. dec. 1. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy különleges, eltér az átlagtól. Intelligens, figyelmes, komolyan lehet venni, de megmaradt a gyermeki én egy része is és természetesen jó a szex. Ha ezek megvannak, akkor olyat nyújt, ami kiemeli a nők 99%-a közül.
2019. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jól alakulnak a dolgok, én soha nem lettem szerelmes.
2019. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne legyen bűnronda :D lehetünk álszentek, de a külső igenis fontos. Ha csak jól alakul az még semmi, ha már bátran felvállal mindenki előtt, pl. hazavisz a családi karácsonyra, az már egy jel, hogy megszeretett..

mondjuk ilyenkor is vannak kivételek, mert van olyan ember, aki csak beéri egy bármilyen lánnyal, hogy legyen lyuk addig is

2019. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mai világban már az is elég, ha tud viszontszeretni. A Tinder-féle húspiaci tempó teljesen kiöli a szeretetet, az emberek elhasználják egymást mint egy cipőt.

De lehet hogy én vagyok régimódi így 27 évesen.

2019. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!