Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi számít "igazi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít "igazi" szerelemnek? Amikor első percről kezdve majd megőrültök valakiért, vagy amikor szépen lassan alakulnak ki az érzelmek bennetek? Vagy melyikből alakul ki "mélyebb", jobban működő kapcsolat?

Figyelt kérdés
Remélem nem félreérthető a kérdés, és nem az jön le róla, hogy én lenézném az egyik vagy a másik lehetőséget (nem tudtam hogyan fogalmazzam meg ami érdekel). Elsősorban tapasztalatokra vagyok kíváncsi a témában.

2018. jan. 2. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem számít igaz szerelemnek. Nem ettől lesz igaz a szerelem, mert megvan a mély vonzalom/kémia, meg a rajongás első pillanattól... Ez egy sokkal mélyebb dolog.
2018. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol lassan alakult ki nálam mélyebb volt. Tovább tartott. Összhang volt.

Ahol majdnem rajongás volt, rövid ideig tartott és hamar lecsengett. KB fél év alatt.

De nem hiszem, hogy ezen múlik. Ezek az én tapasztalataim.

2018. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Amikor első perctől kezdve odavagy valakiért, azt inkább hívnám fellángolásnak, ez sűrűn előfordulhat, a lassan kialakult érzelmek ritkábbak, de nem összekeverendő a szánalomból összejövök vele majd csak beleszeretek, vagy a barátja leszek hátha kialakul valami helyzetekkel.
2018. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igazit meglátod, és tudod, hogy ő az. Minden más felesleges időpocsékolás. Én megtaláltam ezt az embert, mindkettőnknek az első perctől nyilvánvaló volt. Ezért nem is múlt el a szerelem ennyi év után sem, inkább erősödött.
2018. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerelem több a fellángolásnál, és nem függ a haladás tempójától. Az egy nagyon mély, megnyugtató érzés, nem is tudom, mihez lehetne hasonlítani. Az, hogy ki milyen tempóban szeret haladni, ettől független, egy fellángolásból is lehet életen át tartó mély érzés, és az sincs elveszve, aki a lassabb ismerkedési tempót kedveli.
2018. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akik szerint nem ez a szerelem, akkor ti hogyan definiálnátok a szerelmet? Egy érzés? Egy állapot? Egy elhatározás?

2018. jan. 3. 00:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmhez nem kell ismerned a másikat. Ha abba szeretsz bele, hogy milyen kedves, szereti a cicákat vagy milyen jó a hozzáállása, akkor valójában nem őt szereted. Egy ember lelkét már azelőtt érzed, hogy beszélnél vele.
2018. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szem lelek tukre, es ha elsonek melegseg fog el nem az a sexualis vonzalom Kkor jo uton vagy a szerelem fele.
2018. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség h az az igazi kapcsolat csak ahol első látásra érzed h ő élete szerelme.

Én ilyet nem éreztem. Sőt, mikor megismerkedtünk mással voltam. Egy évre rá keveredtünk csak össze és megdolgoztunk azért, h működjön. Ennek 6 éve.

2018. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!