Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hova vigyem el a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messi1112 kérdése:

Hova vigyem el a barátnőmet? 2 hete nem találkoztunk mert megbántottam. Szeretném meglepni valamivel és el szeretném vinni egy romantikus helyre. Tudnátok esetleg tippet adni? Főleg inkább lányoktól várom a tippet hogy ők ilyenkor minek örülnének.

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább kérj bocsánatot és beszéljétek meg a dolgot. Tök jó, hogy romantikázni próbálsz, de az nem oldja meg, hogy megbántottad valamivel.
2019. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, ezzel nagyon mellé lőhetsz. Inkább kommunikáljatok.
2019. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kért 2 hét szünetet és ezért gondoltam hogy mivel most fog letelni a 2 hét nyilván nem messengeren akarok beszélgetni vele
2019. dec. 1. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örülnék, ha megbeszélnéd velem, hova megyünk, de leginkább annak, ha nem seggnyalással akarnál kiengesztelni.
2019. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen esetre szerintem legjobb egy hangulatos, különleges étterembe (mondjuk egy középkori étterembe) elhívni a barátnődet. Azért jó ötlet ez, mert az étel-ital élvezete mellett jót lehet beszélgetni is, fel lehet oldani a konfliktust, meg lehet beszélni, hogyan tovább. Az effajta újrakezdést legjobb új helyszínen megtenni, ahol még nem voltatok. Ha egy egész napra el tudod hívni, akkor olyan étterembe hívd el, amely egy másik településen van, így utána még lehet nézelődni.
2019. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!