Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Egyidősek vagyunk. Tavaly nyáron ismertem meg egy táborban. Megtetszett akkor, de elméletileg nem volt nála esélyem. Most megint találkoztunk és időnap előtt rájöttem 3 nap alatt hogy megint tetszik. Próbáltam a közelébe lenni, és vágytam arra hogy figyelembe vegyen, bár evvel nem volt baj hisz beszélgettünk a 3 nap alatt. Volt aztán itt olyan aki folytonosan szivatott engem vele, mind párosítottak minket meg ezek.. xd

De szerintem ugyanúgy nincs esélyem, mivel egyik barátnőm kérdezte tőle ha lehet hogy összejön e velem még most, és mondta hogy nem tudja, és nem hiszi. Egy órányira lakik tőlem, és amúgy én belemennék hogy legyen ez egy távkapcsolat, de a részéről nem tudom... Utolsó este picit nyomult a barátnőmre, lökdöste meg felvette mennyasszony pózba, meg odament hozzá beszélni amit velem ritkábban csinált akkor. Tehát most nem tudom mi van, mondjam e el neki direkt, üzenetekbe, vagy inkább hagyjam is a fenébe? Ezek alapján szerintetek tényleg nincs esélyem?:(



2019. dec. 2. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Abból, amit leírtál, arra következtetek, hogy nem számít veled. Lesz számodra is fiú, akit ugyancsak megkedvelsz (és ő is Téged).

F,

2019. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a menyasszony póz?
2019. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az az időnap?
2019. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak elméletileg nincs esélyed, kezdeményezz, csak így derül ki mit gondol! Legrosszabb ami történhet, hogy semmit sem akar, és végre lezárhatod a történetet is nyithatsz mások felé...
2019. dec. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!