Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit csináljak, kezdeményezzek én, nőként?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom fiú, és nemrég szakított vele a barátnője, nagyon maga alatt volt az elmúlt 2 hétben. Én is alig tudok bele lelket önteni.

Tegnap, szombaton volt egy fontos céges vacsorája, de ez ilyen ünneplős vacsora volt mert a cég évfordulója volt ráadásul most terjedtek ki másik országba, vagy nem tom. És ugye úgy volt, a barátnője lesz a kísérője, és nem akart egyedül menni... Szóval én kísértem el.

Ott mikor helyet foglaltunk az egyik asztalnál (10 fős asztalok voltak), mellettem maradt egy üres hely, mert mindenki ismerős mellé akart ülni, és a mi asztalunknál majdnem mindenki egyedül jött, kivéve egy srácot, de annak a barátnőjét meg már ismerték a kollégák.

Mondták, hogy van egy férfi kolléga akit még várnak, csak késik. Mikor megjött, akkor azonnal mondták neki, üljön a mi asztalunkhoz, úgyhogy mellém ült.

Jaj, nagyon helyes volt! Magas, jóképű, izmos. Unom már a hájaska palikat, folyton olyanokkal randizom, meg mellettem elhíznak. Végre egy igényes, sportos ember! Jó volt az illata is, és mivel egymás mellett ültünk, beszélgetett velem, kérdezgetett. Az rögtön az elején tisztázásra került h én barátként kísérem a legjobb barátomat, akivel évek óta vagyunk legjobb barátok, a körülményekre való tekintettel... Már tudott a szakításról. Rengeteget dumáltunk este, sőt, hazamenetel előtt még táncoltunk is egy kicsit!

Nagyon-nagyon megfogott engem, csak úgy zakatolt a szívem a közelében.

Másnap azaz ma bejelöltem facebookon, visszaigazolt. Feltettem egy új profilképet, likeolta.

De nem kezdeményez randit, meg semmit, nem is írt rám...

Pedig nagyon érdekel ez a srác, rég fogott meg valaki ennyire.


2019. dec. 1. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
ha akarsz tőle valamit, akkor igen.
2019. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehetnél türelmes, és megvárhatnád, amíg ő kezd nyomulni. Hova rohansz? Ha bejössz neki, fog jelentkezni. Ha meg nem, akkor kár erőltetni.
2019. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért egy Facebook like-böl ne vonj le messzemenő következtetéseket :D

Majd kialakul, alapvetően jó ha egy férfi kezdeményez, de ez sincs kőbe vésve :)

2019. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalataim alapján írok csak: nem éri meg nőnek kezdeményezni. Ismétlem, saját tapasztalat. Nem jelenti azt,hogy másnak nem jöhet be.
2019. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Kb 5000000 ferfinak meg az a tapasztalata hogy ferfikent nem erdemes kezdeményezni, akkor most senki se feg ismerkedni? :D


Kerdező te meg ha akarsz valamit az életben akkor TEGYÉL ÉRTE. Egy kis beszélgetés, tánc meg egy like semmit nem jelent.

2019. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Attól függ, mit értesz kezdeményezés alatt. Sokszor a férfi akkor kezdeményez, (vagyis hívja el randizni) ha a nő már küldött jeleket felé hogy bejön neki. Ilyen szempontból a nők is kezdeményeznek ;)
2019. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ennyire azért ne legyél beképzelt, hogy 1 találkozó meg egy kis beszélgetés után csak rólad álmodik.


Lehet felesége van és 2 gyereke.. kiderült a beszélgetésből, hogy nincs senkije?


az, hogy fb-n nincs bejelölve kapcsolat még nem jelenti azt, hogy nincs senkije.

2019. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Nekem ez a kérdés puszta provokációnak tűnik, de olyan aranyosak vagytok, hogy válaszoltok neki :D


"Jaj, nagyon helyes volt! Magas, jóképű, izmos. Unom már a hájaska palikat, folyton olyanokkal randizom, meg mellettem elhíznak."


cool story bro

2019. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne. Éppen eleget tettél, hogy bejelölted. Ha akar valamit, most neki kell lépni.
2019. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!